Agu-Art

Dekoracje ślubne

Gdynia, Juliana Tuwima 6E/7

Adrian i Wojtek - ocena (1) Z całego serduszka chciałbym bardzo polecić Firmę Agu Art. Aga to co zrobiła... Adrian i Wojtek Piotr Manasterski - ocena (1) Kreatywność i serce na dłoni. Agnieszka zaskakuje pomysłami, niebanalnym... Piotr Manasterski Agnieszka i Andrew - ocena (2) Jeszcze raz dziękujęmy Pani Agnieszce za najpiękniejsze dekoracje i papeterie... Agnieszka i Andrew
Beata i Paweł - ocena (1) Przecudowna współpraca! Po pierwszym spotkaniu i przeprowadzeniu wywiadu z... Beata i Paweł Patrycja - ocena (1) Współpraca z AguArt to czysta przyjemność, a Pani Agnieszka to bardzo... Patrycja Kamila Jarzabek - opinia (1) Kontakt do Agi znalezlismy online i okazała się strzałem w 10! Mieszkamy w... Kamila Jarzabek Mateusz i Klaudia - opinia (1) Podczas szukania osoby, która zajmie się zaprojektowaniem i wykonaniem... Mateusz i Klaudia Mateusz - opinia (1) Zaczynajac od początku do Pani Agnieszki, trafiliśmy z polecenia, jako jedną... Mateusz Kieturakis - opinia (1) Ślub i planowanie wesela było dla nas zadaniem dość przytłaczającym.... Kieturakis Marta&Damian - opinia (1) Długo poszukiwaliśmy osoby, która sprosta wyzwaniu dekoracji sali w... Marta&Damian Alicja - opinia (1) Razem z narzeczonym szukaliśmy kogoś, kto jednocześnie przygotuje dla Nas... Alicja Joanna - opinia (1) Gdy przyszliśmy na pierwsze spotkanie z Agu-Art mieliśmy ogólną wizję nocne... Joanna Veronice May - opinia (1) Panią Agnieszkę poznałam z polecenia innej osoby, gdy, na dwa dni przed... Veronice May Agnieszka - opinia (1) Na początku miałam plan, żeby zając się dekorowaniem sali na wlasną rękę, ale... Agnieszka Ania Adam - opinia (2) Polecam z serca. Przygotowali nam sliczne zaproszenia ślubne, wizytowniki i... Ania Adam Julia - opinia (2) Niełatwo słowami opisać tyle piękna i elegancji złożonej z tak wielu... Julia BASIC - opinia (2) Gorąco polecam! Z całego serca BASIC