Aioli

Restauracje

Gdańsk, Partyzantów 6

Nie ma się nadczynność zachwycać (1) Skuszony opiniami znajomych dotarłem tutaj. Obiad podany sprawnie, ale ceny... Maciej raczej nie polecam..... (1) komuś kto chce coś zjeść i pogadać z towarzystwem... Zbyt głośna muzyka... ania Nie polecam (1) Wybraliśmy Aioli jako miejsce do napicia się drinków ze znajomymi. Lokal... Aga
Dwa razy na tak! (1) Po raz pierwszy wybralam sie tam na lunch w weekend z kolezankami- kazda... sliwka warto było (1) Przeczytałem wszystkie wcześniejsze oceny restauracji i muszę przyznać, że z... Jacek DNO! (1) Pani która nas zaprowadziła do stolika zapomniała nam podać MENU przez 15... Daybreak byłem i nic więcej (1) słowo restauracja to za wiele .... przeciętność i tyle . Sprawdziłem... gość słabo (1) pizza pusta. tylko cienkie ciasto składników prawie wcale. oszczędnośc na... Domi Fatalna obsługa (1) Robiąc rezerwację dzień wcześniej nie spodziewałam się, że dostanę stolik na... MB Nie zachęcam! (1) Tłumy są kolosalne i niczym w barze mlecznym - ciasnota! Nie tylko z racji... 4l3k54ndr4 Przemiła i sprawna obsługa (1) Wierzyć mi się nie chce, że ktoś narzeka na obsługę, ale może trafił na... anyś Jedzenie nieadekwatne do ceny (1) A więc same menu jest dość nietypowe: Steki, Burgery, Pasta i Pizza. Burgery... Bartosz Dno (1) Od samego wejścia był problem że stolikiem, nie przywitał nas nikt na wejściu... Łukasz Nieprofesjonalna obsługa (1) Całość oceniam dość negatywnie- jako plusy mogę zaliczyć generalny wystrój... Gulien źle (1) Wrażenia: -stolik zarezerwowany 2 dni wcześniej dostaliśmy mały wciśnięty... Jan generalnie słabo (1) Byliśmy w niedziele 23.04 na poczatek przywitała nas menagerka ola z mina... andrzej Nie polecam (1) Obsługa nie do końca zna kartę (sposobu podawania potraw, cen podawanego... Michał Gorąco polecamy (2) Byliśmy wczoraj z moim Promyczkiem. Obsługa super jedzenie znakomite. Mały... Płota Slabo (1) Nie wiem czym ludzie sie zachwycaja zle wysmazonymi stekami czy pizza cienka... M Fatalny kelner (1) Na wstępie przywitał nas kelner, który zaproponował nam miejsce przy barze,... Monika