Aioli

Restauracje

Gdańsk, Partyzantów 6

Gonia - opinia (1) Wybrałam się dzisiaj na śniadanie. Kolejki nie było, ale zanim ktoś do mnie... Gonia Viking - opinia (1) Miła obsługa, bardzo dobre jedzienie. Ogólnie wrażenie poprawne - nie... Viking Lisek90 - opinia (1) Polecam w tym miejscu szczególnie burgery. Bardzo soczyste i dobre. Byłem... Lisek90
Kasia - opinia (1) Super atmosfera, miejsca zwłaszcza super do odwiedzenia w porze śniadaniowej! :) Kasia Lepszy wystrój jak jedzenie (1) Zamówiony klasyczny hamburger był mokry od spodu, składniki ułożone... Klient Ocena na 5- (1) Klimat fajny, trafiła nam się muzyka na żywo - zespół grał nieźle, ale... Kuba Jest fajnie (1) Pyszne lanczyki :) spoko obsługa, fajny wystrój. Noemi Classic aioli steak (1) Jadam tam dość często, nigdy nie narzekałem, ale to co dzisiaj dostałem to... Damian O co wam chodzi kochani? (1) Witam, Ludzie o co wam chodzi? Czytam te wszystkie negatywne komentarze i... Daniel Ewa (1) Byliśmy po raz pierwszy. Obsługa rewelacja . Przemiły młody wyluzowany... Ewa Początek był spoko, teraz masakra... (1) Początki dobre, smaczne, coś się działo. Rok 2018 to w moim odczuciu zmiany w... Grabiec Słabo (1) Największy minus za fatalną, zupełnie zdezorientowaną obsługę oraz za... Bratek Słabiutko, Warszawa powinna zrezygnować z sygnowania tego miejsca "Aioli" (1) Fajny wystrój, nic więcej- ktoś kto stara się "rozkręcić' tą markę powinien... Maria Cos sie popsulo... (1) Po pierwszej,bardzo udanej wizycie zaprosilam zespol z pracy do aioli na mily... Jadzia Bez smaku (1) Wpadliśmy do Aioli aby zjeść coś niewielkiego. Wybór padł na zestaw MEZZE z... Karolina Knajpa zgrywająca wyższą półkę (3) Do Aioli wpadliśmy wczesnym środowym popołudniem. Wydawało nam się, że to... Agat Nie polecam (1) Druga nasza wizyta. Wpadliśmy w sobotę w południe, żeby ominąć cowieczorne... kot Smaczne śniadania, lunch dnia taki sobie (1) Bardzo lubię przychodzić tu rano w tygodniu pon-pt, za 10 PLN można napić się... Marta Szału nie ma (1) Menu ubogie. Potrawy poprawne smakowo, choć bardzo tłuste np.burger. ( Wolę z... Kris ogromny pozytyw (1) Pojechaliśmy z mężem do Aioli kolejny raz - tym razem w dniu daty... Eww!