Monika - opinia (1) Najlepiej. Ciocię kochane, indywidualne podejście do dzieci. Kuchnia smaczna... Monika Aga - opinia (1) Syn uczęszcza do żłobka od stycznia, widzę, ze chodzi chętnie, jest... Aga Urszula Stachniewicz - opinia (1) zaangażowana kadra, schludny lokal, ciekawe zajęcia dodatkowe. Urszula Stachniewicz
Natalia - opinia (1) Żłobek bardzo przyjazny dla dzieci, dobrze wyposażony i z własną kuchnią.... Natalia Milena B. - opinia (1) Z całego serca polecam żłobek Akademia Malucha. Synek chodzi tam z chęcią.... Milena B. Dagmara - opinia (1) Wspaniałe miejsce! Moje dziecko zostało wyrzucone z innego żłobka bo ciągle... Dagmara Magda - opinia (1) Cudowne miejsce Córka uwielbia tam chodzić. Panie opiekujące się dziećmi są... Magda Magda - opinia (1) Bardzo miłe, ciepłe i zaangażowane opiekunki, zawsze znajdą czas aby zamienić... Magda KB - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem. KB Mama Kajtka - opinia (1) Bardzo dobre podejście do dzieci, dziecko idzie z uśmiechem i czuje się tam... Mama Kajtka Katarzyna - opinia (1) Polecam, żłobek po kilku miesiącach nadal spełnia moje oczekiwania :) Katarzyna Natalia - opinia (1) Moja córka chodzi do Akademii Malucha już ponad rok, nigdy nie przeszło mi... Natalia Joanna - opinia (1) Polecam placówkę w Gdyni Ciocie są przekochane, zawsze pomocne i... Joanna Mama Oliwki - opinia (1) Serdecznie polecam!!!!! Córka zaczęła uczęszczać do żłobka nie mając jeszcze... Mama Oliwki Honorata - opinia (1) Chodzimy do żłobka od września. Synek miał długa i ciężka adaptacje. Ale po... Honorata Joanna - opinia (1) Polecam żłobek z całego serca, adaptacja synka była trudna i długa, ale warto... Joanna Magdalena - opinia (1) Polecam Żłobek Akademia Malucha w Gdyni! Bardzo fajny żłobek, idealnie... Magdalena Sylwia - opinia (1) Korzystamy ze żłobka od 2 miesięcy i serdecznie polecam, żłobka czyściutki,... Sylwia Aleksandra - opinia (1) Córka chodzi do Akademii Malucha od 2 msc i już wiem, że był to bardzo dobry... Aleksandra