Polecam z czystym sumieniem (1) Polecam żłobek na Aldony, gdzie moja córka uczęszczała przez rok. Panie... mama Antosi Żłobek na Zaspie - serdecznie polecam (2) Moja córka chodziła do żłobka przez rok i wspaniale się w tym okresie... mama Zosi Genialne miejsce dla maluszków (1) Cudowne panie opiekunki i przede wszystkim jest tam świetna atmosfera. Synek... A.
Polecam wszystkim Maluchom!! (1) Córka uczęszczała do Żłobka przez 7 miesięcy. Przez ten okres bardzo się... Mama absolwentki :) zadowolone dziecko, zadowolona mama (2) Długo z mężem szukaliśmy żlobka spełniającego nasze wymagania. Ten żlobek... Grażyna Godny polecenia - żłobek na Aldony (1) Pomimo trudnych początków, Synek ciężko przechodził separacje ze mną, ale... MonikaB Polecam :) (1) Nasz synek chodził do punktu we Wrzeszczu przez 5mcy. Bardzo szybko się... Kasia Super miejsce dla maluchów! (2) Synek chodził do punktu na Zaspie przez około 8 miesięcy, przez ten czas... Mama Błażejka Z czystym sumieniem polecam :) (1) Mój syn chodził do tego żłobka już jakiś czas temu, więc pewnie się już nieco... Marta Gorąco polecam (2) Jestem bardzo zadowolona z Akademi Malucha.Fachowa opieka , bardzo dobre... mama Nadii Polecamy mimo wad (1) Zalety: Bardzo miłe Panie, traktują dzieci indywidualnie Dobra lokalizacja... Mariola Mama Maluszka - opinia (1) Mój szkrab uczęszcza do Akademii Malucha od 4 miesięcy i muszę przyznać, że... Mama Maluszka Super miejsce dla każdego dziecka!! (1) Moja córeczka chodzi już od prawie roku do żłobka na ulicy Aldony, we... mama Zosi Wszystkim polecam !!! (1) Polecam wszystkim te żłobki. Widzieliśmy z mężem obydwa, ostatecznie... mama Polecam!!! (1) Moja córeczka chodzi z przyjemnością do tego żłobka, nie miała zadnych... Basia, mama Patrycji Polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim synkiem, warunki są bardzo dobre,... ala rewelacja!!!! (1) moja coreczka chodzi do tego zlobka dopiero od 2 tyg a już sa wielkie... ZADOWOLONA MAMA REWELACJA!!! (1) Bardzo fajny żłobek, wystrój fantastyczny, fajna atmosfera (w tle muzyczka... flagrantia Polecam w 100% (1) Polecam ten żłobek wszystkim rodzicom. Dzieciaczki widać, że czują się tam... Eliza