Mama - opinia (1) Moja córeczka bardzo chętnie uczęszcza do żłobka, czuje się w nim bezpiecznie... Mama Mateusz B. - opinia (1) Super żłobek, bardzo miłe Panie. Świetna opieka dla dziecka. Polecam Mateusz B. P.Dz - opinia (1) Akademia Malucha Szadółki : Polecam z całego serca :) Synek chodzi bardzo... P.Dz
Zadowolona Mama - opinia (1) Kreatywne i ciekawe zabawy. Dużo zdjęć z zajęć. Córka wychodzi zawsze... Zadowolona Mama mama - opinia (1) Jestem bardzo rozczarowana żłobkiem. Pani dyrektor zmienia zasady działania... mama Beata - opinia (1) Kochane ciocie u góry otaczające maluchy miłością i pełną opieką. Z całego... Beata Malwina Chudzicka - opinia (1) Bardzo sympatyczne i kreatywne ciocie :) Miejsce przyjazne i bezpieczne, w... Malwina Chudzicka Aleksandra - opinia (1) Wspaniałe miejsce. Fantastyczne Panie opiekunki, które je tworzą. Serdecznie... Aleksandra Remigiusz - opinia (1) Bardzo goraco polecam. Syn chetnie chodzi do żłobka, czesto nie chce... Remigiusz Martyna G - opinia (1) Nasz syn uwielbia chodzić na żłobka na Aldony. Opiekunki są niezwykle ciepłe,... Martyna G Justyna - opinia (1) Dwójka moich dzieci uczęszcza do Akademii Malucha na Aldony 14 parter i... Justyna Mariusz - opinia (1) Żłobek super . A Pani kierowniczka opiekunek która również jest opiekunka... Mariusz Ania - opinia (1) Rewelacyjna opieka polecam każdemu. Ania tragedia. brak poszanowania dzieci (1) ciągłe zmiany! Zero stabilności Powiem tak: z dnia na dzień zmieniona cala... Pawel Aldony parter (1) Świetny żłobek, wspaniałe ciocie, super wyposażenie oraz organizacja.... Karolina BARDZO POLECAM (1) Moja córka chodziła do tego żłobka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podczas 1,5... Beata Bardzo polecam (1) Bardzo zadowoleni jesteśmy polecamy tomasz POLECAM Klub Malucha przy ul. Aldony :) (1) Moja 2-letnia córka chodzi do żłobka od kilku miesięcy. Bardzo szybko się... Mama Marianki polecam wszystkim (1) Synek chodzil do zlobka 2 lata z przerwami i jestesmy zadowoleni. Zwlaszcza... Jacek Polecam osobom mieszkającym w okolicach Zaspy. (1) Żłobek wybraliśmy ze względu na lokalizacje. Jak się okazało później był to... mama