Kasia P. - opinia (1) Dla rodziców mających wątpliwości, polecam żłobek Akademii z całego serca.... Kasia P. Pawel - opinia (1) Wspaniałe miejsce dla maluchów! Nasza córka spędziła w "Akademii Malucha" na... Pawel Ms - opinia (1) Korzystałem przez ponad rok z usługi i przyznaje była rewelacyjna dziedcko... Ms
Kasia - opinia (1) Bardzo polecam ten żłobek. Kameralny, "ciocie" fantastyczne. Córcia... Kasia Polecam ! (2) Żłobek na Leszczyńskich jest bardzo kameralny, co mi bardzo odpowiadało gdyż... Alicja Wspaniałe miejsce! (1) Synek trafił do Akademii Malucha w wieku 9 miesięcy. Miejsce znalazłam... MBB Serdecznie polecam (2) Jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synkiem w Akademii Malucha. Panie... Beata Polecam niezdecydowanym Mamom ;-) (2) Zdecydowanie polecam niezdecydowanym Mamom ;-) Moja Mała poszła do żłobka na... Iwona Super! (2) Gorąco polecam rodzicom którzy zastanawiają sie nad wyborem zlobka. Córka... Joanna Gorąco polecam (1) Napiszę tylko tyle. Jeśli zastanawiacie się nad nianią albo żłobkiem to tylko... Mama Hani Super Placówka do opieki nad największymi Skarbani (1) Placówka godna polecenia. Panie opiekujące się dziećmi są pozytywnie... Zadowolona Mama Zadowolona mama (1) Z całego serca polecam żłobek, dziecko z chęcią chodziło do żłobka, zaś Pani... zadowolona mama synka Gorąco polecam!! (2) Bardzo polecam ten żłobek. Moja córeczka chodzi tam już ponad rok i będę... Zadowolona mama