Żłobek Akademia Malucha

Żłobki Opieka nad dziećmi

Gdańsk, Morenowe Wzgórze 26/23

Daria - opinia (1) Syn do żłobka na ul.Potęgowskiej (Szadółki) uczęszczał przez ostatni rok.... Daria Wer - opinia (1) Jak dla mnie jakość tego żłobka jest dramatyczna. Wyposażenie i układ żłobka... Wer Karina - opinia (1) Najlepsze Ciocie pod słońcem, bardzo ciepłe, troskliwe, zaangażowane w opiekę... Karina
JK - opinia (1) Ciocie sa cudowne! Syn bardzo szybko sie zaadoptowal i chetnie zostaje z... JK Justyna - opinia (1) Polecam bardzo żłobek na Morenowym Wzgórzu. Panie tam pracujące są cudowne.... Justyna KP - opinia (1) Najpierw chodził syn i z tego powodu ze ciocie sa super wymyślają dzieciakom... KP D. K. - opinia (1) Córka chodzi do żłobka na morenie od ponad roku, każdego dnia utwierdzamy się... D. K. Magda - opinia (1) Córka uwielbia żłobek, zaskakuje nowi umiejętnościami, jest bardzo zadbana i... Magda Justyna - opinia (1) Bardzo polecam, synek co rano biegnie do żłobka, malo choruje. Jestem bardzo... Justyna JS - opinia (1) Mam synka w tym żłobku już drugi rok. Panie ciepłe, bardzo dużo pracują z... JS Magda - opinia (1) Dziewczyny są niesamowite. Zarażają uśmiechem dzieci i ich rodziców. Nie... Magda Magda - opinia (1) Każdemu dziecku życzę takiej opieki, jakie moje ma w Akademii Malucha.... Magda Basia - opinia (1) Polecam żłobek. Świetne opiekunki, bardzo troskliwe w stosunku do dzieci,... Basia KP - opinia (1) Bardzo polecam. Już drugie moje dziecko uczeszcza do tego żłobka. Panie... KP Aneta - opinia (1) Przesympatyczne młode dziewczyny, która potrafią zaopiekować się... Aneta Magda - opinia (1) Polecam żłobek. Bardzo dobra opieka. Dzieci są zadbane i szczęśliwe. Żłobek... Magda Bardzo dobry żłobek (1) Polecam żłobek, czysto, schludnie, bardzo dobra organizacja i komunikacja.... Kinga godny polecenia (1) Córka przez rok uczęszczała do tego żłobka. Nie było większych problemów,... potencjusz ZDECYDOWANIE POLECAM! (1) Pierwsze dobre wrażenie potwierdzało dobry wybór żłobka z każdym kolejnym... Darek POLECAM (1) Mój synek aktualnie uczęszcza do żłobka, zawsze wychodzi uśmiechnięty, wręcz... Katarzyna