Żłobek Akademia Malucha

Żłobki Opieka nad dziećmi

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 119

Agata - opinia (1) Opieka na najwyższym poziomie. Ogromnym plusem placówki są świetne opiekunki... Agata Ola - opinia (1) Moje dziecko uczęszcza do tego żłobka od połowy sierpnia. Jestem bardzo... Ola Monika - opinia (1) Opinię wystawiam na prośbę dyrekcji placówki. Sama wybrałam ten właśnie... Monika
Andrzej - opinia (1) Super miejsce. Adaptacja bez problemów. Miła obsługa. Polecam Andrzej Karol - opinia (1) Świetna placówka. Bezbolesna adaptacja. Syna oddajemy uśmiechniętego i... Karol Martyna - opinia (1) Synek zaczął chodzić do żłobka zaraz po swoich pierwszych urodzinach. Proces... Martyna Ewelina - opinia (1) Super żłobek, szczerze polecam widząc uśmiech i radość córki ️ Dzieci dużo... Ewelina Paweł - opinia (1) Żłobek wybraliśmy ze względu na lokalizację i został znaleziony trochę w... Paweł Kasia - opinia (1) Polecam! Szczególnie ze względu na panie opiekunki, ciepłe, cierpliwe,... Kasia Polecam (1) Polecam z całego serca żłobek Akademia Malucha. Córka chodziła tam przez rok... Iwona Miejsce przyjazne maluchom (1) Nasze bliźniaki, Zuza i Leon, chodziły do Akademii Malucha na Hallera od... Misia