Natalia - opinia (1) Świetne miejsce , które doskonale uczy dziewczynki gry w piłkę nożną. Pani... Natalia EwaK. - opinia (1) Polecam serdecznie. Córka uwielbia zajęcia z trenerką Dominiką. Widzi swoje... EwaK. Aneta - opinia (1) Najlepsze zajęcia pozaszkolne dla dziecka i niezastąpiona Pani Trenerka... Aneta
Dominika - opinia (1) Jeżeli Twoja córka kocha grać w piłkę to jest to idealne miejsce dla niej!... Dominika Magdalena - opinia (1) Bardzo polecam szkółkę. Super zajęcia, profesjonalne treningi prowadzone... Magdalena Marta - opinia (1) Bardzo polecam! Jedno z niewielu miejsc, gdzie dziewczynki mogą pograć w... Marta Monika - opinia (1) Moja 12-letnia córka uwielbia grać w piłkę nożną, jednak nie lubi przepychać... Monika Krzysztof - opinia (2) Bardzo fajna szkółka piłkarska. Treningi prowadzone są na wysokim poziomie.... Krzysztof Ula - opinia (2) Gorąco polecam - super zajęcia, miła atmosfera, profesjonalne podejście,... Ula Polecam (2) Szkółka godna polecenia. Moja nieśmiała Maja świetnie się w niej odnalazła.... Joanna Świetne zajęcia dla dziewczynek (2) Nareszcie znalazłam piłkarskie miejsce dla córki, w którym może trenować z... Jolanta Starzyk Fajna nowość dla dziewczynek (2) Serdecznie polecam zajęcia „Mewy”! Na początku byłam trochę sceptyczna: jak... Elżbieta