Gosia - ocena (1) Mój syn uczęszczał na półkolonie w Akademi Piłkarskiej Tiki Taka był bardzo... Gosia Dariusz A - opinia (1) Dziękujemy za super obóz piłkarki, na którym dzieci były pierwszy raz, ale po... Dariusz A Ania - opinia (1) Bardzo polecamy szkołe AP Tiki taka, świetna atmosfera i organizacja, super... Ania
Kamila - opinia (1) Bardzo polecam , syn był pierwszy raz na obozie i wrócił zadowolony i... Kamila Tomek, tata 6-latka - opinia (1) Bardzo fajne zajęcia. Dzieci bardzo zaangażowane i chętne do przychodzenia na... Tomek, tata 6-latka Babcia Kubusia - opinia (1) Bardzo dziękuję za opiekę mojego wnuczka Kubsia, który jest bardzo zadowolony... Babcia Kubusia Sylwia - opinia (1) Dzieci uczą się w przyjaznej atmosferze, bez niepotrzebnej presji. Trener... Sylwia Maria - opinia (1) Obóz zorganizowany w fajnym miejscu dla mlodych sportowcow. Mimo deszczu... Maria Dagmara - opinia (1) Syn korzystał z półkolonii, jest bardzo zadowolony - program był ciekawy i... Dagmara Przem - opinia (1) Syn uczęszczał na półkolonie, był bardzo zadowolony, trenerzy świetni ,super... Przem Ania, mama Oskara - opinia (1) Syn mega zadowolony, wręcz nie chciał wracać do domu każdego dniaszkoda że... Ania, mama Oskara Agnieszka - opinia (1) Synek korzysta z treningów a w lipcu 2020 brał udział w półkoloniach. Super... Agnieszka Paweł - opinia (1) Półkolonie dobrze zorganizowane. Zapewnione różne atrakcje oprócz piłki... Paweł W imieniu Davida, Sztorm Kosakowo pozdrawia - opinia (1) Wrażenia wyłącznie pozytywne. Syn wracal zmęczony lecz szczęśliwy każdego... W imieniu Davida, Sztorm Kosakow Daria Ruth - opinia (1) Półkolonie udane,syn zadowolony. Przede wszystkim profesjonalna i sympatyczna... Daria Ruth Wspaniała akademia:))) (1) Synek uczęszcza do Akademii już 2 rok i jest zachwycony:)) Piłka jest teraz... Kasia Udane półkolonie letnie (1) Moi synowie uczestniczyli w półkoloniach w Gdańsku w dniach 05.-09.80.2019.... Katarzyna Półkolonie w Gdańsku (1) Moje dziecko od jakiegoś czasu mialo ciśnienie na pilkę. Nigdy nie trenował... MJ REWELACJA! (1) Super zajęcia! Dzieci bardzo zadowolone, bardzo dobra opieka i rewelacyjna... Marta