Wybór APJ był jak najbardziej trafny. Przez pierwsze 10 lekcji moim instruktorem był Pan Leszek Chudy i muszę przyznać, że jest człowiek bardzo inteligentny, opanowany i mający poczucie humoru, bardzo pozytywnie wspominam z Nim lekcje :) Natomiast następne 20h odbyłam z Panem Włodzimierzem Maćko i bardzo się cieszę, że sprawy potoczyły się w ten sposób, ponieważ miałam przyjemność być kursantką owego Instruktora, który jest człowiekiem bardzo zdyscyplinowanym, profesjonalnym i spokojnym, jednakże to nie stało na przeszkodzie, by lepiej poznać się z Panem Włodzimierzem i przekonać się, iż jest on ciepłym, miłym, sympatycznym i mającym ogromne poczucie humoru człowiekiem! Jazdy z Nim były ogromną przyjemnością, ponieważ oboje mieliśmy taki sam gust muzyczny i słuchaliśmy przez cały czas piosenek :) Wspaniale wspominam ten czas, z uśmiechem na twarzy będę myśleć o akademii oraz Panu Maćko, gdyż już dzisiaj, tj. 25.06.2015r. ZDAŁAM!!! :D Jestem bardzo zadowolona i będę każdemu polecać APJ :)