Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Oliwia - ocena (1) Bardzo polecam, od chwili zapisania cały proces przebiegał gładko, w razie... Oliwia Monia - ocena (1) Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy Szczególne podziękowania dla p.Kasi... Monia Natalia - ocena (1) Polecam Akademię Prawa Jazdy jak i instruktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego... Natalia
Agnieszka M. - ocena (1) Akademia Prawa Jazdy to bardzo przyjazne miejsce. Panie pracujące w biurze są... Agnieszka M. Kateryna - ocena (1) Polecam Akademię Prawa Jazdy  jak i instruktora Pana Wojciecha... Kateryna Helena - ocena (1) Bardzo dobra szkoła jazdy! Bardzo miła i kulturalna obsługa. Przyjemne... Helena Katarzyna - ocena (1) Jestem bardzo szczęśliwa ,że trafiłam do tej szkoły . Dzięki naukom w... Katarzyna Marcin Bąkowski - ocena (1) Zdecydowanie polecam tą szkółkę nauki jazdy. Pan instruktor Krzysztof... Marcin Bąkowski Daria Mąkos - ocena (1) Bardzo polecam ten ośrodek szkoleniowy, nauczyciele bardzo rzetelnie... Daria Mąkos Gracjan - ocena (1) Po upływie czasu jestem w stanie stwierdzić że pan Grzegorz Formella to jeden... Gracjan Patrycja - ocena (1) Bardzo polecam instruktora Dariusza Chabrowskiego. Miła, bezstresowa... Patrycja Emilia - ocena (1) Świetna szkoła jazdy! Od momentu zapisania się na kurs aż do zdania egzaminu... Emilia Amelia Matera - ocena (1) Z wielką przyjemnością chciałabym polecić szkółkę Akademia Prawo Jazdy oraz... Amelia Matera Oliwia - ocena (1) Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy ale szczególne podziękowania kieruję do... Oliwia Marta - ocena (1) Chciałam polecić Akademię Prawa Jazdy jak i instruktora Michała... Marta Tomasz Kunc - ocena (1) Bardzo dziękuję Panu Michałowi Cieplińskiemu za przygotowanie mojej córki... Tomasz Kunc Tomasz G. - ocena (1) Dzięki profesjonalnemu instruktażowi Pana Michała Cieplińskiego zdałem... Tomasz G. Martyna - ocena (1) Polecam w szczególności instruktora Michała Cieplińskiego. Niesamowicie... Martyna Patrycja Wójcik - ocena (1) Polecam instruktora Janusza, Piotrowskiego, z którym miałam przyjemność... Patrycja Wójcik Kalina - ocena (1) Z wielką satysfakcją mogę polecić państwu Akademię Prawa Jazdy, w... Kalina