Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Roksana - ocena (1) Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy. Pani Kasia instruktorka cudowna kobieta,... Roksana Dominika - ocena (1) Bardzo polecam Akademie Prawa Jazdy, robilam kurs w innej szkółce, ale... Dominika Monika - ocena (1) W skrócie bo moja historia ze zdawaniem sięga od 2010r. 14 lat temu miałam... Monika
Zuzanna S - ocena (1) Polecam Pana Krzysztofa Chejmanowskiego, super instruktor, dzięki któremu... Zuzanna S Malwina - ocena (1) Dobrzy instruktorzy i solidne przygotowanie do egzaminu. Bardzo polecam! Malwina Julia Poliarus - ocena (1) Od całego serca polecam wszystkim Akademia. Instruktorzy fachowcy wysczej... Julia Poliarus Paulina - ocena (1) Z całego serca polecam akademie prawa jazdy!! Pan Krzysztof Chejmanowski... Paulina Kasjan Semmerling - ocena (1) zdałem za pierwszym razem dzięki panu Michałowi Cieplińskiemu Kasjan Semmerling Hubert Mrzygłód - ocena (1) Szkoła jest przyjazna a instruktorzy wiedzą co robią. Z nimi do egzaminu... Hubert Mrzygłód Mikołaj - ocena (1) Polecam Pana Wojtka Szyszkowskiego, super instruktor, dzięki któremu udało mi... Mikołaj M - ocena (1) Bardzo polecam p.Wojtka Szyszkowskiego jako instruktora jazdy ! Nie tylko ma... M Jan Mościpan - ocena (1) Polecam z całego serca pana Wojciecha Szyszkowskiego, instruktor godny... Jan Mościpan Igor - ocena (1) Akademia Prawa Jazdy to doskonałe miejsce do nauki jazdy samochodem. Polecam... Igor Judyta - ocena (1) Nie korzystałam z pełnego kursu, a tylko z jazd doszkalających. Bardzo... Judyta Dorota - ocena (1) Polecam Akademię Prawa Jazdy i jako instruktora jazdy Pana Wojciecha... Dorota Krysia - ocena (1) Bardzo polecam akademię a w niej instruktora Pana Wojtka Szyszkowskiego, z... Krysia Tim Cook - opinia (2) Świetne przygotowanie świetna kadra. Wszystko za 1 polecam serdecznie Tim Cook Piotr Z. - opinia (3) Pan Wojciech Szyszkowski to profesjonalista w swojej branży, zasłużenie... Piotr Z. Franciszek Gliwiński - opinia (2) Serdecznie polecam Akademie Prawa Jazdy a szczególnie instruktora Pana... Franciszek Gliwiński Agata - opinia (2) Wybranie Akademii prawa jazdy to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć,... Agata