Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Maja - ocena (1) Zdane celująco, polecam Pana Michała Cieplińskiego, najlepszy instruktor w... Maja Maciej - ocena (1) Bardzo polecam Pana Michała Cieplińskiego. Choć kurs miałem zdany w innym... Maciej Patrycja - ocena (1) Bardzo polecam - szczególnie instruktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego!... Patrycja
Anna - ocena (1) Z ręką na sercu mogę polecić najlepszego instruktora na jakiego mogłam... Anna tosia - ocena (1) Wszystkim chcącym nauczyć się jeździć w spokojnej i przemiłej atmosferze... tosia Paweł W. - ocena (1) Polecam instruktora Janusza P. Bardzo dobrze wszystko mi wszystko wytłumaczył... Paweł W. Ola - ocena (1) Polecam Pana Michała Cieplińskiego. Bardzo profesjonalny a za razem miły i... Ola Bartek - ocena (1) Bardzo polecam Pana Krzysztofa Chejmanowskiego, dobrze przygotował mnie do... Bartek T.Z. - ocena (1) Serdecznie polecam Panią instruktor Katarzynę Roman-Gańczak. Najlepszy... T.Z. Ola - ocena (1) Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy zarówno pod względem merytorycznym jak i... Ola madzia - ocena (1) Z calego serca polecam Akademie Prawa Jazdy, wszystkie kursy odbywaly sie w... madzia Katarzyna Kol. - ocena (1) Bardzo dziękuję instruktorowi Januszowi Piotrowskiemu za profesjonalne i... Katarzyna Kol. Liliana - ocena (1) Pan instruktor Łukasz Oleksiak przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu,... Liliana Paweł - ocena (1) Polecam z całego serca! Nauka jazdy z Krzysztofem Chejmanowskim to czysta... Paweł Dominika M - ocena (1) Polecam serdecznie! Po ośmiu latach i braku prób podejścia do egzaminu... Dominika M Stanisław Szerszeń - ocena (1) Polecam bardzo, świetna szkółka jazdy! Serdecznie rekomenduje instruktora... Stanisław Szerszeń Agata - ocena (1) Miałam do czynienia z trzema instruktorami z różnych szkół. Dopóki nie... Agata Łukasz P - ocena (1) Od samego początku miła atmosfera, wykłady teoretyczne były proste w... Łukasz P MM - ocena (1) Mój kurs przeprowadzony przez Pana Janusza Piotrowskiego przebiegł bardzo... MM XYZ - ocena (1) Chciałbym serdecznie polecić instruktora Michała Cieplińskiego, z którym... XYZ