Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

MM - ocena (1) Mój kurs przeprowadzony przez Pana Janusza Piotrowskiego przebiegł bardzo... MM XYZ - ocena (1) Chciałbym serdecznie polecić instruktora Michała Cieplińskiego, z którym... XYZ Gabriel - ocena (1) Zdane za pierwszym razem i teoria i praktyka. Bardzo polecam Panią Kasie,... Gabriel
Julia - ocena (1) Bardzo polecam Panią Kasie Cudowna osoba Kilka jazd i zdane Julia Kacper - ocena (1) Swój kurs odbyłem z Panem Krzysztofem Chejmanowskim i mogę szczerze... Kacper Uczeń akademia prawa jazdy - ocena (1) Polecam gorąco instruktora pana Michała Cieplinskiego ,szeroka wiedza , super... Uczeń akademia prawa jazdy Kamil Kuc - ocena (1) Polecam każdemu Akademię Prawa Jazdy, a w szczególności panią instruktorkę... Kamil Kuc Antoni - ocena (1) Uważam że Pan Krzysztof Chejmanowski jest profesjonalistą w swoim zawodzie.... Antoni Ania - ocena (1) Mogę z całego serca polecić każdemu Akademie Prawa Jazdy. Pan Krzysztof... Ania Majkel Kwietniewski Kwiek - ocena (1) Serdecznie polecam Pana Krzysztofa Chejmanowskiego. Cierpliwy instruktor,... Majkel Kwietniewski Kwiek Julia - ocena (1) Bardzo dobrze oceniam lekcje nauki jazdy z p. Grzegorzem Formellą. Przyjemna... Julia Borys Krajewski - ocena (1) Bardzo przyjemna atmosfera , mili ludzie. Dzięki poradom Pana Michała zdane... Borys Krajewski Wiola - ocena (1) Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy a w szczególności instruktorkę Panią... Wiola Katarzyna - ocena (1) Polecam wszystkim z całego serca. Szczególnie instruktorów Wojciecha... Katarzyna Maria Jankowska - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze szkoły jazdy. Jeździłam z p. Katarzyną Roman-... Maria Jankowska Bartłomiej - ocena (1) Jazdy z Panem Michałem Cieplińskim pokazały mi ile jeszcze się muszę nauczyć.... Bartłomiej Anna - ocena (1) Szkoła na bardzo wysokim poziomie , polecam . Miałam tą przyjemność trafić na... Anna Seba S - ocena (1) Polecam z całego serca tę szkołę, a w szczególności instruktora Michała... Seba S Szymon - ocena (1) Super szkółka, egzamin zdany za pierwszym razem, dzięki panu Michałowi... Szymon Anka - ocena (1) Bardzo polecam miałam jazdy z Panem Wojciechem Szyszkowskim bardzo cierpliwy... Anka