Monika - opinia (1) Polecam półkolonie, dzieci się dobrze bawią pod okiem wykwalifikowanej kadry. Monika Monika - opinia (1) Bardzo dobra szkółka pływacka, polecam Monika Ola - opinia (1) Polecam, bardzo fajni instruktorzy Ola
Mama - opinia (1) Polecam- super podejście do dzieci. Syn uczęszcza od 2 lat i super sobie... Mama Adrianna - opinia (1) Zajęcia nauki pływania prowadzone są przez empatycznych i wesołych... Adrianna asia - opinia (1) Bardzo fajna szkoła pływania. Bardzo mili instruktorzy jak i właściciele... asia Półkolonia piłkarska w Rafiku (1) Rafik to zdecydowanie najlepsza półkolonia piłkarska w Trójmieście!!! Moje... Dorota półkolonie na 6! (1) Półkolonie zorganizowane super!! dzieciaki zamiast siedziec w domach przed... Barbara Moim zdaniem najlepsza szkółka pływania w Trójmieście (1) Doskonały basen dla dzieci. Dobrzy trenerzy oraz różne ciekawe zajęcia. Moje... Jacek Polecam (1) Kolonia w zeszłym roku okazała się strzałem w dziesiątkę ,syn wrócił... Grzegorz Półkolonie (1) Super opieka, profesjonalne treningi, świetna zabawa, jesteśmy bardzo... Paweł z rodzicami Szkółka piłkarska (1) Fantastyczne podejście trenerów ,zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i to... Mama Brawo! (1) Jestem mamą 8 i 9 latków. Zawożę synów na zajęcia dwa razy w tygodniu.... Sylwia Pozytywnie (1) Gorąco polecam lekcje pływania: indywidualne podejście, pozytywny sportowy... P.O. Profesjonalizm z pozytywnym podejściem! (1) Bardzo fajna szkółka, budująca w dzieciach chęć do grania w piłkę. Trenerzy... Dani Najlepsi :-) (1) Super szkółka z super Trenerami, którzy mają super podejście do naszych super... Rodzice super piłkarza Super szkółka (1) Wysoki profesjonalizm a zarazem elastyczność treningów.Wspaniałe... Babcia B. Dobra szkółka. (1) Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście trenerów do dzieci.Polecam! G.M. Zadowolona mama (1) Polecam, miła i życzliwa atmosfera zarówno na zajęciach w szkółce... Magda "JANTAR PRZYMORZE"-SUPER SZKÓŁKA PIŁKARSKA (1) Bardzo polecam szkółkę (jak w temacie). Podejście do dzieci jest... K.