Akces Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 208

Bardzo polecam to biuro (1) Do biura trafiłem zupełnie przypadkowo, sugerowałem się opiniami z neta. Nie... Janusz Profesjonalna i miła obsługa (1) Nie korzystałam wcześniej z usług tego typu agencji pośrednictwa,bo nie... BEATA Agencja godna polecenia (1) Z właścicielką biura można się umówić na rozmowę w dogodnych godzinach, służy... BRK
Najlepsze Biuro Nieruchomości - Polecam! (1) Z przyjemnością chciałabym polecić Biuro Nieruchomości Akces - bardzo... Małgosia z Sopotu Polecam (1) Dziekuje za pomoc! Z wielka niepewnoscia zlecilam sprzedaz nieruchomosci... Hanna ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Miałam przyjemność współpracowac z Panią Anią Palińską. Przygotowanie... Małgorzata Rzetelne biuro, POLECAM! (1) Pełen profesjonalizm, Pani Anna dopilnowała tego aby od początku do końca... Łukasz Biuro godne polecenia (1) Pani Ania i Bogna z Akces Nieruchomości to profesjonalistki w każdym calu.... Andrzej Bardzo solidna firma (1) Miałem transakcję kupna. Właścicielka p.Bogna jest bardzo dobrze przygotowana... Tomasz Rewelacyjna obsługa i konkretne działanie ! (1) Polecam wszystkim Biuro Akces - Pani Bogny Kozłowskiej. Miałam dość... Monika Orys Świetnie zorganizowane biuro (1) Absolutnie polecam biuro. Cała transakcja przebiegła spokojnie i pod nadzorem... misiek