Akces Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 208

Kasia - ocena (1) Polecam biuro nieruchomości i panią Bognę Kozłowską. Pomogła nam sprzedać... Kasia Adam Gautier - opinia (2) Szczerze mogę polecić p. Bognę Kozłowską - profesjonalizm, skuteczność,... Adam Gautier Sylwia Bilińska - opinia (2) Polecam Akces Nieruchomości z całą pewnością. Pani Bogna Kozłowska to... Sylwia Bilińska
Małgorzata - opinia (2) Zdecydowanie polecam, profesjonalna, konkretna obsługa, przy tym bardzo... Małgorzata Tomek - opinia (2) Punktualność, rzeczowość, profesjonalizm to w trzech słowach to co określa... Tomek Zofia - opinia (2) Konkretne informacje, szybka reakcja. Miła komunikacja. Oferta zgodna z moimi... Zofia Marianna - opinia (2) Szczerze polecam. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami... Marianna Aneta - opinia (2) Profesjonalne biuro w każdym calu. Od początku transakcji do samego końca... Aneta Mateusz - opinia (2) Korzystałem z usług agencji Akces Nieruchomości Bogna Kozłowska przy zakupie... Mateusz Maciej jaroszybski - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze swojego pierwszego zakupu z tym biurem. Pani... Maciej jaroszybski Martyna - opinia (1) Sonia jest ekspertem w dziedzinie sprzedaży oraz kupna mieszkań. Jej wiedza,... Martyna Współpraca idealna pod każdym względem (2) Zacząć należy od tego, że oferta wystawiona przez Akces była bardzo... Fabian Piotr - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście do klienta - zarówno Pani Bogna, jak również... Piotr Wzorowe Biuro Obrotu Nieruchomościami (1) Sprzedaż samemu dwóch mieszkań okazała się fiaskiem. Spotkałem się z... Adrian P. Bardzo profesjonalne posrednictwo (2) Sprzedac mieszkanie przebywajac za oceanem wydawaloby sie przeszkoda nie do... Maria Bardzo polecam to biuro nieruchomości! (2) Sprzedawałem z Akces swój dom - nie mogłem trafić lepiej. Obsługa bardzo... Mateusz Jestem bardzo zadowolony, polecam (1) Po raz kolejny transakcja, tym razem kupno. Oczywiscie obsługa na bardzo... Zygmunt Gdynia i Pani Bogna daje rade :) (1) Idealna obsługa od A do Z. Dzięki pani Bognie kupienie mieszkania to... Monika GDANSK (1) Profesjonalna ,miła ,skuteczna ,rzetelna obsługa biura nieruchomości.Gorąco... kasia Polecam (1) Zwróciłam się do Pani Bogny jak do agenta d/s nieruchomości z prośbą o... Julia