Szybko, sprawnie i fachowo. (1) Po rozmowie telefonicznej i zamówieniu odpowiedniego akumulatora Pan... Bartek Świetny sklep (1) Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony - kupowałem tam akumulatory do kilku... uosiu POLECAM przez duże P (1) Bardzo szybko i co ważne pod domem uzyskałam pomoc. Pan przyjechał. Wymieniła... Kobieta
Polecam (1) Dobry kontakt, fachowa obsługa. Możliwość wizyty u klienta oceniam na duży... Wojciech POLECAM WSZYSTKIM (1) Serdecznie polecam wszystkim ten sklep. Fachowa i miła obsługa bez... Ja Polecam serdecznie! (1) Szybko, konkretnie i miło z dokładną i wyczerpującą odpowiedzią na pytania Motylek Szybki montaż pod domem! (1) Skorzystałem z możliwości zakupu i montażu akumulatora pod domem. Samochód... Tom Grzegorz (1) Z czystym sumieniem polecam ten sklep.Kupuję w nim od lat zawsze fachowa... Grzegorz Polecam, fachowo i szybko. (1) Chciałabym podziękować za szybką i fachową pomoc. Skorzystałam z możliwości... Małgorzata Polecam!!! (1) Profesjonalnie, sprawnie, wiarygodnie i sympatycznie. Kontrola starego... Anna Pomocna diagnoza. (1) Przyjechałem do sklepu kupić nowy akumulator. Miałem ze sobą stary i okazało... asmowski Szczerze polecam sklep i obsługę. (1) Pojechałam z przekonaniem o konieczności kupna akumulatora, a okazało się, że... Kasia Polecam! (1) Fachowa obsługa, ceny atrakcyjne. Sprzedawca sprawdził mój akumulator przed... qba Profesjonalny i nie nachalny sklep. (1) Wymieniałem już 2 akumulatory i za każdym razem spotkałem się z fachowym... Emil polecam (1) Bardzo uczciwi Panowie. Sprawdzili mi akumulator i łądowanie, okazało się, że... MAgda Sprawdzony sklep. (1) Posiadam Volvo V70 Diesel, którym jeżdżę od dwóch lat. Po przeglądzie w... Maria Wszystko ok, polecam. (1) Kupiłem już drugi akumulator w tym sklepie, z dużego wyboru dobiorą najlepszy... marek dobrowolski gorąco polecam !!! (1) jestem laikiem w dziedzinie części motoryzacyjnych, w sklepie uzyskałem... Tomek super obsluga (1) bardzo dobra obsluga mozliwosc negocjacji cen piotr rogaczewski