AKWILON

Drukarnie, poligrafia, DTP Projekty graficzne Druk wielkoformatowy

Gdańsk, Bohaterów Getta Warszawskiego 8/2

krr - opinia (1) profesjonalna obsługa a jakość druku bije na głowę inne drukarnie krr Fatalne traktowanie klienta (2) Zostałam potraktowana skandalicznie.Zadzwoniłam, żeby wyjaśnić sprawę... Ania Najlepsza drukarnia w Trójmieście (1) Wszystkim polecam najlepsza drukarnia, najlepsza jakość!!!Miła i szybka... Monika
Nie polecam (1) Niestety nie polecam tej drukarni. Minus za to, ze nie można drukować z pliku... Zosia DZIĘKUJĘ (1) Chciałbym podziękować wszytskim pracownikom firmy AKWIOLON ... good job !!!... ZADOWOLONY najlepsza drukarnia w Gdańsku (5) Rewelacyjna jakość za świetną cenę. Drukuję dość często, pliki można przesłać... guss Kasia - opinia (1) Szybki wydruk, super jakość i miła obsługa.Polecam Kasia Printmax POLECAM. www.printmax.pl (1) Printmax - Transam Projektowanie, produkcja, montaż. Wydruki wielkoformatowe... miki Słabo (1) Bardzo słabe wydruki - kiepska jakość, a w dodatku słabe zrozumienie... Soo Najlepsza :) (1) Szybko, tanio, świetna jakość i obsługa bardzo miła. Nic więcej nie trzeba... Dżonson NIE POLECAM (1) Nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. Dziś chciałam skorzystać z tej... Anna Kukułka Polecam (2) Profesjonalnie, jakościowo, szybko. Nigdy problemów z kolorami. I zawsze na... Robert Polecam (1) Bardzo wysoka dbałość o jakość i co, ważne, pomoc jesli to konieczne. Jeśli... Tomasz Lewndowski