Alanya Kebap

Kebaby

Gdańsk, Kołodziejska 2

bolek - ocena (1) Nigdy więcej tam nie pójdę i innym odradzam. W sobotę wieczorem 16 września... bolek Marta - opinia (1) Zamawiając kebaba wegetariańskiego pan obsługujący przy kasie stwierdził do... Marta W skrócie ODRADZAM (1) Niestety taka ocena, ale Alanya należy teraz do grupy z najgorszymi kebabami... Pudel007
Najgorszy kebap (1) Naprawde obrzydliwy ten kebap, nie polecam!! Julia Najlepszy i najsmaczniejszy kebab w mieście (1) Gorąco polecam świeżo smacznie po prostu super Magdalena Seelaw Omijać galerie (1) Obsługa tępa jak buzdygan. Nie dość że dostałem złego kebaba który leżał 10... Stały klient Alanya centrum Smaczne polecamy gratulujemy super dobre doszli (3) Polecamy elegancki miejce, Alanya piękne kurort kebap też, polecam Dobre doszli Najgorszy kebab! (1) Byłem dziś z dziewczyną, nie jadłem kebaba miesiące i skusilem się na ten... Zyz Najlepszy kebab (1) Dziwie się negatywnym opiniom. Według mnie i mojego męża Alanya oferuje... Gość najlepszy kebab w 3mieście (1) za każdym razem gdy mam ochotę wybieram ten lokal razem z Narzeczonym i... aga Jedna z moich ulubionych kebabowni (1) Fakt, że żółty sos jest obrzydliwy. Szkoda, że w środku już nie słychać... Olga monek - opinia (1) Mięso bardzo dobre jednak psują wszystko sosy szczególnie żółta breja monek Porażka (1) Kiedyś najlepszy kebap w Gdańsku teraz...masakra ,obsługa poniżej krytyki... Ataga Coraz gorzej (1) Za pierwszym razem, dawno temu, było smacznie, za drugim podobnie. Po długim... Qwer Lokal na Morenie (1) W lokalu na Morenie sa do tego stopnia bezczelni, ze zamiast dawac kebaba z... Michał najgorszy kebab w Gdańsku :( (1) kiedyś robili tam naprawdę dobre kebaby, ale od dłuższego czasu zmienili sosy... xyz Zmienić obsługe! (1) Kebap jaki mi podano normalny jak każdy inny, powiedziałabym że smaczny.... kate żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Nie polecam!!! Byłam ostatnio, obsługiwała mnie bardzo nieprzyjemna pani... xyz PYSZNY KEBAP W DOBREJ CENIE (1) POLECAM W 100%, BYLIŚMY WCZORAJ Z MĘŻEM, KEBAP SUPER W PRZYSTĘPNEJ CENIE... RODZINKA Agnieszka - opinia (1) Moja ulubiona kebabownia na Starówce! :D Maja na prawdę dobrego duruma i do... Agnieszka