Jacek - opinia (3) Współpraca z firmą Alaska była koszmarnym doświadczeniem. Początek zapowiadał... Jacek Andrzej .K - opinia (2) Współpraca z projektantkami wzorowa. Zaprojektowały nam piękny dom. Pomagały... Andrzej .K Katarzyna - opinia (1) Wszystko super! Rzetelne podejście do projektu i tym samym sprawny montaż... Katarzyna
Polecamy (1) Bardzo dobre studio, świetne pomysły na aranżację kuchni. Polecamy zarówno za... Tomasz Meble kuchenne i zabudowy wnęk (1) W Alaska Studio zamówiłem kuchnie, dwie szafy, regał i szafkę w łazience.... Paweł Najlepsze studio projektowe w 3mieście (1) Śmiało mogę polecić każdemu studio Alaska. Firma rzetelna, komunikatywna i... Cezary Najlepsze biuro projektowe (1) Zleciłem projekt apartamentu i jestem bardzo zadowolony ze współpracy i... Dominik Aranżacja Nowe Orłowo (2) w tym roku skorzystaliśmy z usług pań projektantek Natalii i Agaty, w celu... alicja i michał.k Apartament Nowe Orłowo (2) Skorzystałem z usług firmy. Z uwagi ,iż nie ma mnie na miejscu... Marek Eleganckie meble (1) Zakupiłem w firmie Alaska meble do mojego Aparthotelu Four Winds. Jestem... Karol Urbanowicz Oby tak działały wszystkie firmy... (1) Wspaniała, konkretna obsługa. Termin dotrzymany co do dnia ( choć obawiałęm... dariusz kuchnia - zabudowa (2) Zdecydowanie polecam Studio Alaska. Efektem jest starannie wykonana kuchnia,... m.k. POLECAMY!!:) (1) Alaska Studio jest firmą naprawdę godną polecenia. Jesteśmy po realizacji... Kasia i Daniel z Gdyni Zabudowa i wyposażenie kuchni (1) Gorąco polecamy Studio Alaska. Trafiliśmy tu poprzez internet i nie... Edyta i Wojtek Dom (1) Dziękujemy za bardzo fajny i przemyślany projekt. Nigdy sami byśmy nie wpadli... Mirek Przebudowa Domu (1) Witam, Ostatnio, wraz z żoną kupiliśmy dom . Budowany był on w latach... Andrzej Bezkonkurencyjni na rynku Trójmieskim! (1) Korzystałam z usług Studia Alaska podczas urządzania mojego mieszkania -... Anna Aranżacja Apartamentu (1) Na łamach tego portalu chciałbym serdecznie podziękować Pani Natalii za pomoc... Mariusz Aranżacja mieszkania (1) Pod koniec poprzedniego roku znalazłem na portalu Trójmiasto ogłoszenie , iż... daniel k POLECAMY (1) Umowę ze Studio Alaska zawarliśmy po analizie kilku innych ofert na wykonanie... Katarzyna i Dariusz z Trójmiasta