Maja - opinia (1) Wspaniałe podejście do maluszka :) Maja Vincas - opinia (1) Very dedicated photographer and striving for the best shot. I also liked how... Vincas Nie mogłam trafić lepiej (1) Sesję u Oli dostałam w prezencie urodzinowym. I-póki co- było to... MMK
Polecam! (1) Miałam przyjemność dwukrotnie znalezc sie przes obiektywem Oli, w warunkach... Maja J. Świetny fotograf! (1) Ola kilkukrotnie wykonywała nam sesje rodzinne i dziecięce - za każdym razem... Asia Piękna pamiątka! (1) Pani Aleksandra towarzyszyła nam w jednym z najważniejszych dni, na Chrzcie... Basia Nocny Marek (1) Wrodzony talent i wyczucie kadru, wrażliwość na detal, inuicja a do tego... super klimat (1) U pani Oli urzekl mnie jej styl, zdjecia maja niesamowity delikatny klimat,... malg.olak Grzegorz - opinia (1) Pani Ola jest godna polecenia. Miła i uśmiechnieta, z dobrym podejściem do... Grzegorz Sesje zdjęciowe (1) Jestem modelką z 10 letnim stażem w branży fotograficznej. Jedne z moich... Dalia KaHa - opinia (1) Przesympatycznie i przepiekne zdjecia. Polecam!! KaHa