Aleksandra Marchlik - opinia

Nic dodać nic ująć.. sprzedaż sfinalizowana! Pan Jacek to 100% profesjonalista, a przy okazji przemiły człowiek z którym rozmowa sama się kręci. :) Na pierwszym spotkaniu zostałam poinformowana o ewentualnym ryzyku, aktualnej sytuacji na ryku, otrzymałam odpowiedź na każde moje pytanie i poradę odnośnie każdego pomysłu. Ustaliliśmy kwoty, terminy i.. do dzieła. przygotowanie mieszkania do zdjęć i samo fotografowanie odbyły się w luźnej i wesołej atmosferze, a efekt był oszałamiający! Pan Jacek zdjął mi z głowy całą nerwową stronę sprzedaży mieszkania, a jednocześnie przekazywał wszystkie niezbędne dla mnie informacje na temat ofert i zainteresowania. Świetna współpraca, wszystko odbyło się na najwyższym poziome. Od początku miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach, a skorzystanie z Freedom to była najlepsza decyzja. Przy samodzielnej sprzedaży nigdy nie sprzedałabym tak dobrze tego mieszkania! Wszystkim którzy myślą, że skorzystanie z usług Biura Nieruchomości to strata pieniędzy, z miejsca wybijam to z głowy! To zdecydowanie oszczędność, bo efekt jaki może przynieść profesjonalista w swoim zawodzie może przerosnąć wszelkie wyobrażenia. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Aleksandro, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią i wnioskami ze współpracy z biurem Freedom w Gdyni, w tym szczególnie o współpracy z naszym kolegą Jackiem Kierepa.
Bardzo miło nam czytać taką opinię, cieszyć się razem z Panią i Jackiem, a także mieć dodatkową satysfakcję z wykonywanego zawodu pośrednika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0