Ewa - ocena (1) Kupowaliśmy mieszkanie dla mamy. Na żadnym etapie świadczenia usługi... Ewa Wiktoria Kostrzewska - ocena (1) Polecam serdecznie współpracę z Panią Dominiką Burghardt z biura... Wiktoria Kostrzewska Bożena - ocena (1) Gorąco polecam wszystkim biuro nieruchomości Freedom za profesjonalną kadrę .... Bożena
Laura Kszczanowicz - ocena (1) Cały proces od podpisania umowy przedwstępnej po przepisanie liczników po... Laura Kszczanowicz Aleksandra - ocena (1) Polecam współpracę z Panią Pauliną Miszkiel! Bardzo profesjonalna, konkretna... Aleksandra Alicja - ocena (1) Polecam rzetelność i profesjonalizm biura nieruchomości.Bardzo dobre... Alicja Iwona - ocena (1) Gorąco polecam współpracę z Agencją nieruchomości Freedom oraz z Panią Anettą... Iwona A. - ocena (1) Wszystkie załatwione sprawnie i pozytywnie. Polecam A. Katarzyna Healy - ocena (1) Z przyjemnoscia moge wyrazic bardzo pozytywna opinie o wspolpracy z Freedom... Katarzyna Healy Janusz Hinz - ocena (2) Doskonała współpraca i opieka podczas pośrednictwa w sprzedaży mieszkania.... Janusz Hinz Ewa Trzebiatowska - ocena (3) Witam, chciałabym przedstawić swoją opinie na temat sprzedaży mieszkania .... Ewa Trzebiatowska Klaudia - opinia (2) Super współpraca z biurem. Pan Jacek Kierepa zajmował się wszystkimi... Klaudia Krzysztof - opinia (2) Pan Jacek Kierepa zajął się wszystkim, od samego początku do samego końca o... Krzysztof Anna - opinia (2) Jestem nadzwyczaj zadowolona ze współpracy z Freedom Nieruchomości w Gdyni, a... Anna Lidia - ocena (2) Korzystalam z biura Freedom Gdynia przy sprzedazy mieszkania.Wspolpraca... Lidia Agnieszka - opinia (2) Na opiekę Pana Jacka zdecydowaliśmy się po przeczytaniu opinii w Internecie -... Agnieszka Monika P. - opinia (2) Kontakt dostałam od znajomych i nie zawiodłam się. Mieszkam za granicą, więc... Monika P. Dominika - opinia (2) Podjęcie współpracy z biurem Freedom przy sprzedaży mieszkania było bardzo... Dominika Tomasz Miller - opinia (2) Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie sprzedaży... Tomasz Miller Klaudia - opinia (2) Pan Jacek Kierepa z biura nieruchomości Freedom bardzo mi pomógł w... Klaudia