Tomasz - opinia (2) Profesjonalna pomoc w sprzedaży mieszkania w tym jeśli chodzi o wszelkie... Tomasz Joanna i Jarosław Zagaccy - opinia (2) Miła, sprawna, profesjonalna obsługa. Pan Jacek jest profesionalnym ,... Joanna i Jarosław Zagaccy Henryk Mikołajewski - opinia (2) Pan Jacek Kierepa " Freedom " Agent - Specjalista ds. Nieruchomości , jest... Henryk Mikołajewski
Piotr - opinia (2) Firma rzetelna, profesjonalnie przeprowadzająca przez proces kupna... Piotr W210 - opinia (1) Bardzo profesjonalne biuro. Zarówno od strony merytorycznej, jak i... W210 Elżbieta M - opinia (2) Serdecznie polecam współpracę z biurem nieruchomości Freedom. Bardzo... Elżbieta M Artur Mądry - opinia (2) Freedom nieruchomości to biuro godne polecenia. Współpracę podjąłem po... Artur Mądry Zuzia - opinia (2) Współpraca z Panem Jackiem godna polecenia! Cały proces zakupu przebiegł bez... Zuzia Marzena - opinia (2) Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Pan Jacek Kierepa jest godny... Marzena Mateusz - opinia (2) Z perspektywy kupującego mogę wystawić ocenę bardzo dobrą. Współpracowałem z... Mateusz Ola i Łukasz - opinia (2) Długo zastanawialiśmy się czy sprzedawać dom samodzielnie czy z pomocą biura.... Ola i Łukasz Tomasz z Kołobrzegu - opinia (2) Bardzo dobra współpraca polecam. Pomoc merytoryczna i opieka na wysokim... Tomasz z Kołobrzegu Elżbieta - opinia (2) Mam bardzo dobre doświadczenia ze współpracy z Agencją Freedom. Agencja... Elżbieta A.S - opinia (1) Polecam Agencję Nieruchomości Freedom. Otrzymałam ze strony firmy rzetelną... A.S Ewa S. - opinia (2) Świetna firma! Wynajęcie mojego mieszkania przebiegło szybko, sprawnie,... Ewa S. Marek - opinia (2) Za pośrednictwem biura nieruchomości Freedom, udało nam się kupić dom w... Marek Beata - opinia (2) Biuro to znalazłam przypadkowo i tam poznałam Pana Kamila. Po kilka minutach... Beata Magdalena - opinia (2) Polecam biuro Freedom Nieruchomości w Gdyni - wyjątkowa sprawność,... Magdalena Grzegorz - opinia (2) Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i w pełni profesjonalnie. Super sprawa,... Grzegorz Ewa - opinia (2) Zakupiliśmy z mężem mieszkanie z rynku wtórnego w maju tego roku. Zarówno Pan... Ewa