Tomasz Miller - opinia (2) Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie sprzedaży... Tomasz Miller Klaudia - opinia (2) Pan Jacek Kierepa z biura nieruchomości Freedom bardzo mi pomógł w... Klaudia Aleksandra Marchlik - opinia (2) Nic dodać nic ująć.. sprzedaż sfinalizowana! Pan Jacek to 100%... Aleksandra Marchlik
Stanisław - opinia (1) Profesjonalna obsługa biura na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania.... Stanisław Dorota z rodzina - opinia (2) Polecam Biuro Nieruchomości Freedom Gdynia. Od samego początku otrzymałam... Dorota z rodzina Ewa I Jozef P - opinia (2) Firma Freedom Nieruchomosci w Gdyni byla bardzo profesjonalna I pomocna moja... Ewa I Jozef P Eulalia - opinia (2) Nieoceniona pomoc na każdym etapie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie... Eulalia Maria Senyszyn - opinia (2) Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie Pan Jacek Kierepa niesamowity... Maria Senyszyn Radoslaw W - opinia (1) Szybko sprawnie i kompetentnie, Pan Jacek Kierepa z wielkim zaangażowaniem... Radoslaw W Agnieszka - opinia (1) Bardzo gorąco polecam biuro Freedom Nieruchomości oddział w Gdyni,... Agnieszka Daniel Wiergowski - opinia (1) Biuro godne polecenia. Współpraca przebiegła pomyślnie, pełen profesjonalizm Daniel Wiergowski mirek12253 - opinia (2) Bardzo fachowa obsługa i łatwy i szybki kontakt. Problemy załatwiane od ręki. mirek12253 Liliana Kącka - opinia (2) Polecam wszystikm Pana Jacka z Gdyni ul. Władysława / \/ miałam okazję... Liliana Kącka Hanna Bykiewicz - opinia (2) Wszystkim, którzy szukają pośrednika w sprzedaży nieruchomości, szczerze... Hanna Bykiewicz RŁ - opinia (2) Błyskawicznie i sprawnie oraz co najważniejsze profesjonalnie przeprowadzona... Marzena G - opinia (2) Zdecydowanie polecam wszystkim którzy chcą zostać otoczeni najwyższej jakości... Marzena G Ania - opinia (2) Zdecydowane tak !!!! Cały proces od samego początku do końca był... Ania D.J. - opinia (2) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości... D.J. Tomasz - opinia (2) Profesjonalna pomoc w sprzedaży mieszkania w tym jeśli chodzi o wszelkie... Tomasz Joanna i Jarosław Zagaccy - opinia (2) Miła, sprawna, profesjonalna obsługa. Pan Jacek jest profesionalnym ,... Joanna i Jarosław Zagaccy