Aleppo Bar

Fast food Kebaby

Gdańsk, al. Grunwaldzka 44

Duże porcje? (2) Kebab za 16 zł w ćwiartce bułki ? Fakt był "nafaszerowany" ale w kiepski... EKbab OD WIELU LAT NIEZMIENNA DOSKONALA JAKOSC!!! (1) DOSKONALA JAKOSC MIESA, NAJLEPSZE FRYTKI W MIESCIE. GORACO POLECAM..... SAM... MEDIA ALEX student (1) kebab nie mrożony to gwarant swiezosci,jak kebab swiezy tylko aleppo arek
gdańszczanka - opinia (1) Pyszny kebab, nigdzie nie jadłam lepszego. Świeży sos, warzywa przygotowanie... gdańszczanka zjedz bo warto (1) polecam aleppo poniewaz zawsze jest wszystko świeże sosy najlepsze ktore... hela bardzo smacznie (1) Jestem stałym klientem Aleppo i muszę przyznać,że bardzo zdziwiły mnie takie... Maniek zwrot gwarantowany (2) Właśnie z żoną zjedliśmy doner kebab. Nieświeże warzywa, nieświeży sos... Maciej Emilia - opinia (1) Kiedyś najlepszy kebab. Dzisiaj byłam w Aleppo i niestety muszę powiedzieć,... Emilia studenci - opinia (1) Kiedyś Aleppo słynęło z bardzo smacznych kebabów,najlepszych w Gdańsku, lecz... studenci Świetne jedzenie (1) W Aleppo jest duży wybór kebabów i pit. Wszystkie są bardzo smaczne. Co do... marjusz super jedzonko ;] !! (1) Niejadlem jeszcze lepszych pit i kebabow , duzo miesa i w sam raz surowek :)... Szychan Najlepsze pity i kebaby jakie jadłem (1) Aleppo serwuje najlepsze pity i kebaby na jakie do tej pory miałem... Adam super kebabiarnia! (1) Często omijałam aleppo myśląc bojąc się rezykowac,ze nadzieje się na niedobrą... basia warto skorzystać.polecam warto (1) bardzo dobra obsługa szybkość realizacji zamówień oraz nie wyżałowane menu... boss