Aleppo Bar

Fast food Kebaby

Gdańsk, al. Grunwaldzka 44

Byku - ocena (1) Najlepszy sos w kebabie jaki jadłem Byku Tomek - opinia (1) Jeżeli Chcesz zjeść dobre mięso w towarzystwie świeżych i prostych surówek... Tomek Jagoda - opinia (1) Pyszny falafel, świeże surówki, bardzo dobre sosy podane przez bardzo... Jagoda
Spadek poziomu (1) Bulka zimna, mięso zimne, tylko Korczak. Szkoda to był dobry lokal Grzegorz dobre (1) Faktycznie jeden z lepszych falafeli w mieście. Najbardziej mi podjeżdża w... rob dobre mieso (1) chwale bo moge to zroboc z cystym sumieniem. maja najlepsze mieso w gdansku-... artur Od lat bardzo smacznie (1) Jestem raczej stałym klientem, od wielu lat, dodam więc opinię dla baru,... Ksawery Najlepsza była bułka ... (1) Bułka chrupiąca i smaczna taka powinna być , mięso z kurczaka nie doprawione... Michał Ocena 4 z plusem (1) Byłem tam już 3ci raz, panowie obsługujący mili. Co do obsługi nie można się... PMC Najgorszy kebab jaki jadłem! (1) Kebab po prostu mi nie smakował a w dodatku był zimny (co jest... Autor od lat (1) od lat moj ulubiony kebab. polecam ! u nich pierwszy raz jadlem falafelki.... Damian masakra (5) Jakieś krzyki na kuchni - to mnie zdziwiło. Obsługa zajęta sobą a nie... kuba aleppo (2) najgorszy kebab jaki jadlam mieso nie smaczne byle jak przypraione, duzo... ala Super miejsce (1) Zdecydowanie polecam bar Aleppo. Nie było dnia, żeby nie smakował mi tam... fofik Bardzo polecam! (1) Zawsze, gdy mam chwilę wstępuję do Aleppo. Obsługa- w zależności- aczkolwiek... K8 Bardzo dobry kebab, mily lokal, mili ludzie (1) Bardzo chętnie jadam w Aleppo. Mięso jest charakterystycznie przyprawione i... Daniel beznadziejny bar (1) szczerze-nie polecam,najbardziej niesmaczne mięso w trójmieście,źle... fbi dno (1) Niestety po raz kolejny się zawodem. Ceny do ilości zdecydowanie za wysokie.... gaweł Uwielbiam Aleppo! (1) To zdecydowanie najlepszy fastfood w Trójmieście. Zawsze świeże mięsko,... Monika Alleppo - Farafel (1) Niby fastfood, ale bardzo przyjemny, jadłem dużego Farafella z sosem ostry,... borko