Irena - ocena (1) Super ekipa Pani która asystuje jest nadzwyczaj miła i perfekcyjn a lekarz... Irena Maciej - opinia (1) Świetny stomatolog troszczący się o pacjenta, ceny akceptowalne Maciej Kasia - opinia (1) Polecam, obsługa i jakość perfekcyjna. Kasia
Łukasz M. - opinia (1) Z usług Alfa Dent korzystam już od wielu lat ( prowadziła go wtedy jeszcze o... Łukasz M. ms - opinia (1) Korzystam z usług Alfadentu od kilku lat. Mimo komplikacji zdecydowanie... ms Polecam!! (1) Polecam P. Michała Dziunko! Szybka i profesjonalna obsługa. Upora sie z... POLECAM> Adrian Rybiński (1) Atmosfera w gabinecie rewelacyjna, słoneczna, bardzo pozytywna co udziela się... Monika POLECAM (1) Byłam z moim synkiem. Bał się okropnie, ale podejście p. Adriana jest tak... Wanda Polecam serdecznie (1) Odkąd zaczęłam leczyć swoje zeby u dr Adriana nie dość, że przestałam się bać... OO Adrian Rybiński - bardzo polecam ... (1) Doktor jest perfekcyjny w tym co robi, dba o komfort pacjenta, ma magiczne... Klaudia REWELACJA (1) Jedyny stomatolog, do którego aż chce się wracać. Uśmiechnięty, pozytywny.... Marek Pełne zadowolenie! (1) Z obawy przed dentystą odkładałam wizytę od jakiegoś czasu. Od dzisiaj strach... Zuzanna dr Adrian Rybiński stomatolog (1) P.dr Adrian Rybiński profesjonalista,młody miły lekarz,bałam się usunięcia... Maria Profesjonalnie (1) Miłe Panie asystentki, które ze zrozumieniem wysłuchały problemu z jakim się... Paula Super!!! (2) Dziekujemy panu Adrianowi! Ma super podejscie do dzieci!!! Bylismy pierwszy... Marusia najlepszy stomatolog w Trojmieście! (2) leczymy sie u Pana Michała całą rodziną, solidnie , fachowo i przede... Kasia Profesjonaliści (1) Jestem osobą, która panicznie boi się zabiegów stomatologicznych. Koleżanka... Arabella Alfa Dent (1) Bardzo sympatyczny , profesjonalny , młody Pan stomatolog.Przyjął mnie z... MS POLECAM BARDZO (1) Nowy uśmiech zaprojektowany przez dr Michała poprzez licówki i 1 implant... Ewa Polecam gorąco! (1) Polecam gorąco klinikę, jak nie mogłam trafić na swojego dentystę, bo jak... srl