Gorąco Polecam! (1) Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miły i profesjonalny... Gosia polecam (1) Od dwóch lat leczę zęby tylko w tym miejscu. Ponieważ panikuję na sam widok... ms Polecam! (1) Polecam! Jar
Polecam wszystkim, z małą uwagą. (1) Stomatolog, który mnie leczył to młody i bardzo uprzejmy Pan. Do zabiegu... Paweł Gorąco polecam!! (1) Tak jak w nagłówku gorąco polecam - stomatolodzy podchodzą tu naprawdę... Marcin wizyta z dzieckiem bez stresu (1) jestem pod wrażeniem leczenia u pana doktora-rano dziecku dokuczał ból ząbka... MAMA Wyrwanie zęba (1) Okropnie bolał mnie ząb, zakład wyszukałem w google, gdyż chciałem coś... Szymon Bardzo dobry gabinet! (1) Byłam kilka razy na plombowanie z NFZ i 2 razy na leczeniu kanałowym. Zawsze... Ally Polecam!!! (1) Pan Michał Dziunko - to niezwykle profesjonalny dentysta, dla którego nie ma... Klientka 1000000000% na TAK (1) Do kiedy nie doświadczyłem osobiście usług w gabinecie p. Elżbiety i Michała... dloogy Polecam!!!!! (1) Pełen profesjonalizm,niezwykle miła atmosfera,zero stresu podczas... norwidka Pełen profesjonalizm!!! (1) Gorąco Polecam usługi lek. Michała Dziunko. Byłem dziś na wypełnieniu dwóch... Michał Tak jak być powinno, czyli płacisz, wymagasz i otrzymujesz jakość (1) Trochę czekałem na wizytę ze względu na brak wolnych terminów, ale było... Adam Butowski Polecam Pana Michała! (1) Niesamowicie sympatyczna atmosfera, zero stresu. Robiłam 2 zęby kanałowo + 3... bożena78