Chcialam serdecznie podziękować i wyrazić najwyższe uznanie dla pracy dr Hanny Korth- Piotrowskiej gastroenterologa oraz wspłlpracującej z nią pielęgniarki endoskopowej Sylwii Leżyńskiej z Pracownii Endoskopowej Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni. 24 grudnia 2019 r. byłam z Mamą (87 lat) na badaniu kolonoskopii. Badanie nie należy do przyjemnych, jednak dzięki wspaniałemu i profesjonalnemu podejściu obu pań do starszej osoby, badanie udało się przeprowadzić w mało stresującej atmosferze. Uśmiech, empatia, łagodne i ciepłe słowa pielegniarki p Sylwii Leżyńskiej, kierowane do mojej Mamy ciepłym głosem, bardzo ją uspokoiły. Pani dr Hanna Korth- Piotrowska, która robiła kolonoskopię, to bardzo dobry specjalista, ale również bardzo dobry człowiek. Swoją wiedzą, doświadczeniem, wysoką kulturą osobistą oraz empatią sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie w jej rękach. Pani dr w rzeczowy i przystępny sposób wytłumaczyła wyniki badania i nas uspokoiła. Nie jest to pierwsze moje spotkanie z tym profesjonalnym zespołem. Kilka mcy temu robiłam tam gastroskopię. Dlatego chciałam z całego serca podziękować personelowi z powołania, Szczerze polecam i oby jak najwięcej takich spec z powołaniem!!