Halina labuda - opinia (1) Bardzo dobra obsluga,mily personel polecam kazdemu Halina labuda Pacjent z wypadku - opinia (1) tragedia ! Przede wszystkim SOR powinien zostać skontrolowany pod każdym... Pacjent z wypadku
X - opinia (1) Dałabym zero... byłam dziś. Ale daje jedynką gwiazdkę bo nie czekałam... X
Monika - opinia (1) W Gdyni miałam traumatyczny poród. Przed cc krzyczano na mnie bez powodu a na... Monika Małgorzata Grubba - opinia (1) Po raz drugi w przeciągu 2 lat byłam pacjentka oddziału Chirurgi Ogólnej w... Małgorzata Grubba Basikry - opinia (1) Nie polecam tu rodzić ,opieka poporodowa okropna. Ciągle trzeba czekać na... Basikry Anna Tkacz - opinia (1) Moja mama miała operację 18.11.2019 wymianę stawu biodrowego. Jest bardzo... Anna Tkacz Anonimowy - opinia (1) Dramat... spędziłam z mama na KOR 17 godz po czym stwierdzili ze można jechać... Anonimowy Aneta - opinia (1) Super profesjonalna opieka jestem zachwycona. Rodziłam w tym szpitalu. Aneta Ewelina - opinia (1) Patologia ciazy--- najlepsza opieka poloznych jaka moze byc!!! Cudowne,... Ewelina Stachoo - opinia (1) 13 godzin spędziłem z synem na SOR. Diagnoza błędna. Nie czekałem na... Stachoo Alicja Misiewicz - opinia (1) Chcialam serdecznie podziękować i wyrazić najwyższe uznanie dla pracy dr... Alicja Misiewicz Kazimierz - opinia (1) Dziękuję całemu personelowi za miłą i szybką obsługę. pacjent SOR Kazimierz K.Piwowarczyk - opinia (1) Dziękuję , w grudniu tego roku spędziłem kilka dni na oddziale, chcę bardzo... K.Piwowarczyk Anatol - opinia (1) Oddzial Pediatryczno Alergologiczno Imunologiczny. Obecnie w szpitalu jest... Anatol Pacjentka Krystyna - opinia (1) Pragnę serdecznie podziękować całemu personelowi na oddziale Chirurgii... Pacjentka Krystyna pacjentka - opinia (1) Nie polecam tego szpitala nikomu. Na Izbę trafiłam 2 grudnia ze skierowaniem... pacjentka Magamelka - opinia (1) Oddział laryngologiczny szpital Oprócz tego, że od 10.00 rano wydawane są... Magamelka Jerzy Piorewicz - opinia (1) Chcemy wyrazic najwyzsze uznanie dla pracy pielegniarek i personelu na... Jerzy Piorewicz Krzysztof Jażdżewski - opinia (1) profesjonalny zespół, ratują życie dzieciakom o czym sami z żoną się... Krzysztof Jażdżewski
1 z 74 »