Jarosław R Zaspa - ocena (1) Szpital oceniłem na portalu trójmiasto.pl Proszę podpowiedzieć gdzie jeszcze... Jarosław R Zaspa Agnieszka Klein - ocena (1) Kilka dni temu miałam operację usunięcia tarczycy. Dziękuję całemu... Agnieszka Klein sabina - ocena (1) Mój pobyt w oddziale odbieram jako owocny. Otaczał mnie profesjonalny... sabina
Jacek - ocena (1) Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowania Panu lekarzowi Jackowi Stefaniuk,... Jacek Magda - ocena (1) Omijajcie szerokim łukiem Magda Halina - ocena (1) bardzo dziękuję pani dr Agnieszce Różańskiejlekarz w poradni POZ na... Halina Grzegorz - ocena (1) Trafiłem tam dwa razy w przeciągu 3 miesięcy z różnymi problemami. W obu... Grzegorz Kaśka, babcia Kubusia - ocena (1) Personel szpitala-sala porodowa, jestem bardzo mile zaskoczona. Panie położne... Kaśka, babcia Kubusia Pacjent - ocena (1) Nie zgodzę się z wcześniejszymi opiniami. Lekarze bardzo kompetentni i... Pacjent Joanna Wiloch - ocena (1) Miałam wykonane badanie kolonoskopii w znieczuleniu. Od pierwszego kontaktu w... Joanna Wiloch pacjent - ocena (1) Właśnie wróciłem do domu po kolonoskopii i gastroskopii - pakiecik :) w... pacjent Joanna Zaleska - ocena (1) Pragnę podziękować lekarzom i personel owi pielęgniarskiemu z oddziału... Joanna Zaleska Małgorzata - ocena (1) Byłam pacjentką oddziału neurologii.Wspanialy personel,wszystkie Panie... Małgorzata Pani prefesor - ocena (1) Jeśli musisz udać się z dzieckiem w takie miejsce to tylko polanki. Oddział V... Pani prefesor Katarzyna - ocena (1) Byliśmy na konsultacji ortopedycznej z żoną. Niesamowicie profesjonalne... Katarzyna Katarzyna - ocena (1) Jestem pacjentką oddziału ortopedii do zabiegu. Moja opinia oparta jest od... Katarzyna Grażyna - ocena (1) Wczoraj 10 lutego bylam na sorze doceniam starania kompetentnych Lekarzy... Grażyna Halina - ocena (1) Brak konkret ych nr telefonów. Ni5da się znaleźć podstawowych informacji. Na... Halina Sabina - ocena (1) Oddział otolaryngologiczny, 8 piętro. Zabieg isunięcia migdałków. Lekarze... Sabina Małgorzata z Torunia - ocena (1) Ze szpitalem zetknęłam się z konieczności- gdyż uległam wypadkowi na... Małgorzata z Torunia