Alicja Stepokura makijaż - opinie

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Zna ktoś Alicja Stepokura? Zdjęcia na facebooku zachęcają, ale nachalna autoreklama na forum mnie zniechęca. Ktoś korzystał z jej makijażu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

Mnie malowała, ja byłam zadowolona bardzo. Super kontakt i makijaż świetny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

I znowu z tego samego ip kolejna zadowolona klientka... Dziękuję, sama rozwiala mi Pani wątpliwości. Muszę szukać dalej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

Dokładnie, mnie też zniechęca ta reklama zamiast zachęcić :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

Mnie malowała Pani Alicja i byłam bardzo zadowolona, także polecam :) Jeżeli ktoś ma wątpliwości najlepiej żeby obejrzał zdjęcia na profilu na FB i zobaczył czy mu to pasuje. Ja tak zrobiłam i byłam zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

Mi też zdjęcia na fb się podobają, ale po co podszywa się pod wymyślone klientki, żeby zrobić sobie reklamę? Rodzą się wtedy wątpliwości czy zdjęcia z fb są w ogóle jej... nie mówię, że reklamowanie się jest złe, niech się reklamuje, ale podpisujac jako ona...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

widzę, ze ktoś się uwziął na Panią Alicję!! Skąd wiecie, że to ona się podszywa? A jak to nie ona to nie głupio Wam?? Przecież teraz przez internet można wszystko zrobić! Mnie malowała i ja nie mam zastrzeń, pozatym bardzo miła i skromna dziewczyna!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

Wiem , że odgrzewane, ale cudowne makijaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicja Stepokura makijaż - opinie

Rowniez odgrzewam, ale tez polecam Ale. Jakbym mogla, to bym malowala sie u niej codziennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...