Alicja - opinia

A ja niestety nie moge polecic tej szkoly. W moim przypadku wspolpraca z nia byla strata czasu, a wlasciciel na samym koncu zachowal sie wobec mnie zaskakujaco niegrzecznie "wyrzucajac mnie" przed wewnetrznym egzaminem teoretycznym. Powodem jego decyzji byly trudnosci z organizacja jazd z powodu mojej i szkoly dostepnosci (ja zreszta zanim jeszcze zapisalam sie do szkoly, rozmawialam wlasnie z wlascicielem o mojej trudnej sytuacji prywatnej i otrzymalam obietnice, ze beda elastyczni i na pewno na wszystko znajdzie sie czas - oczywiscie to sie nie wydarzylo). Moim zdaniem, w takim gaszczu OSK w Trojmiescie naprawde nie warto wspolpracowac z osoba, ktora nie potrafi sie zachowac profesjonalnie i nie szanuje swojego klienta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry Pani Alicjo,
w ciągu 12 lat przeszkoliliśmy 4.506 osób, Pani jako jedynej zaproponowałem rozważenie możliwości odebrania dokumentów. W ciągu naszej działalności nie mieliśmy takiej osoby jak Pani. Życzę Pani wszystkiego dobrego, OSK SPEED.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Autorka komentarza podała jedynie swoje imię, a Pan podał na forum dane wrażliwe... Mamy RODO! Nie wie Pan o tym?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Takie podejście też o czymś świadczy i mówi sporo o piszącym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0