OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Oleksandra - ocena (1) Dzień dobry, polecam OSK Speed. Brałam jazdy dodatkowe, i zdałam egzamin za... Oleksandra Basia - ocena (1) Bardzo pozytywnie, zdałam za pierwszym podejściem,instruktorzy konkretni ,... Basia Andrzej - ocena (1) Profesjonalizm pod każdym tego słowa znaczeniu. Andrzej
Asia - ocena (1) Polecam tę szkołę jazdy Asia Jacek - ocena (1) Jeśli nie jesteś zdecydowana/y, wahasz się, masz wątpliwości co do swoich... Jacek Weronika - ocena (1) Z całego serca polecam osk speed. Pani Ania i Pan Janusz są wspaniałymi,... Weronika Lesia Sinkevych - ocena (1) Serdecznie polecam ośrodek! To był wspaniały czas nauki jazdy. Trafiłam do... Lesia Sinkevych Robert Jac - opinia (1) Najlepsza szkoła w trójmieście pani Ania i pan Janusz przesympatyczni... Robert Jac Piotr Jaroszek - opinia (1) Witam. Polecam serdecznie Pana Piotra Egzaminatora! Zdałem u niego za... Piotr Jaroszek Iryna - opinia (1) Polecam! Nauka jazdy trwała idealnie, wczoraj zdałam za pierwszym razem. Iryna MG - opinia (1) Szkoła jazdy OSK Speed w Gdańsku jest najlepsza! Cudowna atmosfera podczas... MG Roksana - opinia (1) Z całego serca polecam OSK Speed! Teoria prowadzona przez Panią Agatę w... Roksana Ola N. - opinia (1) Bardzo polecam OSK Speed, wszystkich instruktorów tam pracujących a w... Ola N. Marysia G - opinia (1) Słuchajcie!!!moja przygoda z osk speed zaczęła się 7 miesięcy temu a... Marysia G Krystian - opinia (1) Polecam naprawdę jestem zadowolony. Pani Ania wspaniałe przygotowała mnie do... Krystian Joanna Rybak - opinia (1) Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem. Organizacja, przebieg kursu,... Joanna Rybak Marek S. - opinia (1) Gwarancja dobrze wydanych pieniędzy na profesjonalnym poziomie, polecam... Marek S. Arianusia - opinia (1) Jestem kobietą w średnim wieku, którą życie zmusiło do zrobienia prawa jazdy.... Arianusia Sebastian - opinia (1) Serdecznie polecam szkołę osk speed , pracują tam sami profesjonaliści po... Sebastian Agnieszka Fiedorowicz - opinia (1) Polecam wszystkim Wojtek jest najlepszym instruktorem nauczy każdego i... Agnieszka Fiedorowicz