OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Sandra - opinia (1) Szczerze polecam. Mialam doszkalajace jazdy u p.Janusza i P.Kamila. Pelen... Sandra Anna Michalewicz - opinia (1) Na pierwszych zajęciach absolutnie nie dałam rady wyjechać z placu ....te 30... Anna Michalewicz Kamila.L ;) - opinia (1) Serdecznie polecam OSK Speed. Szkoła ma perfekcyjnie podejście do kursantów.... Kamila.L ;)
Tomasz - opinia (1) Do szkoły Speed trafiłem z rekomendacji kolegi. Moja sytuacja była nieco inna... Tomasz Dawid - opinia (1) Szkoła świetnie przygotowuje szczerze polecam pełen profesjonalizm jechałem... Dawid Ania - opinia (1) Wszystko zdane idealnie dzięki panu Rafałowi. Jest instruktorem wymagającym,... Ania Małgorzata Z. - opinia (1) Z wielką chęcią mogę polecić OSK Speed Gdańsk! Szkoła charakteryzuję się... Małgorzata Z. Wiktoria - opinia (1) Serdecznie polecam ta szkole jazdy! Nie było żadnych problemów z terminami... Wiktoria Aneta - opinia (1) Bardzo polecam Speed szczególnie za atmosferę i luźne podejście do kursanta.... Aneta Kinga - opinia (1) Z całego serca polecam tę szkołę. Bardzo się stresowałam na początku, ale jak... Kinga Jakub - opinia (2) Bardzo dobra szkoła jazdy! Jeśli szuka się szkoły charakteryzującej się... Jakub Kacper - opinia (1) Świetna szkoła jazdy, super przygotowanie do egzaminu, bardzo dobra... Kacper Weronika Kowalczyk - opinia (1) Adam-opinia Bardzo polecam szkołę, a w szczególności instruktora Adama.... Weronika Kowalczyk Sebastian L. - opinia (1) Polecam tą szkołę nauki jazdy profesjonalna obsługa instruktorzy... Sebastian L. Zuzia - opinia (1) Bardzo polecam tę szkołę. Zrobiłam kurs bez żadnego problemu i zdałam egzamin... Zuzia Aga (ta co nie ogląda się na torach przy Zielaniaku i oblała pierwszy egzamin za nie dostosowanie się do ruchu prawostronnego) (1) Najlepsza szkoła w Trójmieście !!!! Wszystko sprawnie załatwiane, atmosfera... Aga (ta co nie ogląda się na tor Klaudia - opinia (1) Podzielę się moja opinia o instruktorce,przedewszystkim chciałam bardzo... Klaudia Paulina - opinia (1) Rewelacja! Wróciłam do nauki jazdy po 3 latach i wybór tej szkoły to był... Paulina Agnieszka - opinia (1) Gorąco polecam! Teoria weekedowa poprowadzona przez pana Janusza w konkretny... Agnieszka Iza - opinia (1) Polecam szkołę całym sercem. Profesjonalizm, nastawienie na klienta,... Iza