OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Viola - opinia (1) polecam każdemu OSK Speed! Najlepsza szkółka,Teoria bardzo fajnie... Viola piotr - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie zarówno... piotr Ola - opinia (1) Polecam szkołę jazdy OSK Speed :) Państwowy egzamin teoretyczny jak i... Ola
Daria - opinia (1) Szkółka jak najbardziej godna polecenia a przede wszystkim Pan Adam, jest to... Daria Ewelina.D - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić osk speed.na samym początku byłam przerażona... Ewelina.D Marta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z kursu, dzięki niemu udało mi się zdać prawo jazdy.... Marta Jacek - opinia (1) Bardzo dziękuję przede wszystkim p. Agacie, która perfekcyjnie przygotowała... Jacek Kacper - opinia (1) Super szkółka, instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminów i zawsze... Kacper Nieznany - opinia (1) Świetna szkoła jazdy , egzamin teoretyczny jak i praktyczny zaliczony za... Nieznany Tomek - opinia (1) Świetny poziom nauczania,zdałem za 1 razem,pan instruktor Adam najlepszy w... Tomek Agata - opinia (1) Wszystko super, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem,... Agata Marta - opinia (1) Dzieki Panu Adamowi praktyka zdana za pierwszym razem. Jasny i zrozumiały... Marta Agnieszka - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem! Pan Adam ma anielską cierpliwość, tłumaczy... Agnieszka Kasia - opinia (1) Kurs rozpoczęłam we wrześniu, a w dniu dzisiejszym oczekuje już na dokument... Kasia Natalia - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku. Wiedza przekazywana jasno i klarownie. Brak... Natalia Paulina - opinia (1) Szkoła super, ale najlepszy p. Adam. Ten to potrafi nauczyć jeździć. Nigdy... Paulina Paulina - opinia (1) Polecam! Pan Rafał w roli instruktora jest perfekcjonistą, początkowo... Paulina Emilia - opinia (1) Bardzo mocno polecam!! Świetne przygotowanie na kursach teoretycznych przez... Emilia Krzysztof - opinia (1) Polecam OSK Speed !!! Wykłady teoretyczne z Panem Januszem były bardzo dobrze... Krzysztof Świetna szkoła ! (1) Świetna szkoła super podejście do klienta polecam instruktora Rafała który... Jakub