OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Jaras - opinia (1) Po 8 latach zarzuconego prawo jazdy postanowiłam powtórnie spróbować swoich... Jaras Natalia - opinia (1) Bardzo polecam, szczególnie jeżdżenie z Panem Rafałem! Pomimo mojego... Natalia Natalia - opinia (1) Po sześciu latach przerwy egzamin zdany za pierwszym podejściem. Pan Maciej,... Natalia
Julia - opinia (1) Szkoła jazdy Speed była najlepszym wyborem. Zostałam bardzo dobrze... Julia marek - opinia (1) Witam wszystkich co mogę powiedzieć super szkoła Pan Janusz właściciel Super... marek Martyna - opinia (1) Bardzo polecam. Świetnie prowadzone zajęcia, które w łatwy sposób pozwaliły... Martyna Bogdan - opinia (1) Polecam serdecznie. Ja po nauce jazdy z Panem Bogdanem zdałem egzamin za... Bogdan Krystian - opinia (1) Bardzo profesjonalna szkoła nauki jazdy, Wykładowca fachowy,tak samo... Krystian Maciej - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie zarówno... Maciej Kate - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Zdane :) Instruktor Adam najlepszy - profesjonalne... Kate Filip Piasecki - opinia (1) Kurs teoretyczny, bardzo fajnie prowadzony. Wiele praktycznych informacji,... Filip Piasecki Anna K - opinia (1) osk speed najlepsza szkoła dzięki której zdałam egzamin państwowy za... Anna K Adrian - opinia (1) Bardzo dobra szkoła w szczególności polecam pana Rafała. Adrian Inga - opinia (1) Z całego serca polecam tą szkołę jazdy, pełen profesjonalizm miła atmosfera... Inga Natalia - opinia (1) Polecam z całego serca, zdałam za 1 razem a to tylko i wyłącznie dzięki... Natalia Grzegorz B. - opinia (1) Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie , jak nauka jazdy to tylko w OSK Speed... Grzegorz B. Remek - opinia (1) Najlepsza szkoła pod względem poziomu nauczania, przygotowania do egzaminu... Remek Marta - opinia (1) Jeśli mieszkając w Gdyni dojeżdżałam do Gdańska na kursna 7 rano to już... Marta Michalina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona! Profesjonalna szkoła nauki jazdy wraz z motywującym... Michalina Paweł - opinia (1) Polecam tą szkołę jazdy. Długo zwlekałem żeby pójść na kurs,gdy juz trafiłem... Paweł