polecam (1) potwierdzam wszystko co napisali poprzednicy :) jestem bardzo zadowolona ze... Bożena Relaks i odprężenie (1) Z czystym sumieniem polecam Salon Alloa. Kto zawita tu po raz pierwszy na... Wiola POLECAM (1) Do salonu trafiłam po przeczytaniu opinii klientek z portalu trojmiasto.pl i... Monika
pełen profesjonalizm (1) kilka razy korzystałam z masażu pleców, oczyszczania twarzy, przemiła... Magda Świetny salon! Świetna kosmetyczka! (1) Na ślub swojego Teścia odstrzeliłam się u p. Beaty tak, że przyćmiłam samą... Ela warto!! (1) Warto odwiedzić to miejsce i dać się zaczarowac :) jeśli nie macie Państwo... marta wasiak świetna atmosfera, super profesjonalna obsługa (1) W salonie jest domowo, przytulnie, intymnie. Pani Beata roztacza swój czar i... Marzena Bardzo profesjonalny gabinet (1) Alloa to miejsce profesjonalnej obsługi i kameralnego relaksu. Najnowszej... Kasia Pani Beata - czystość i estetyka (1) Miałam okazję współpracować z Panią Beatą i przyznam, że nie znam bardziej... Anna P. z Gdańska SZCZERZE POLECAM ! (1) Udało mi się nareszcie po 30-ce pozbyć trądzika i zmarszczki między brwiami.... S.N. Gorąco polecam! (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy Pani Beatki. Dokonała... Kasia S. Polecam ! :) (1) Mam problemy z cera i korzystam z zabiegow oczyszczania twarzy. jestem... M.B. :) (1) Skorzystałam z zabiegów oczyszczania i masażu twarzy, jestem bardzo... Edi WARTO ODWIEDZIĆ (1) TO STUDIO POLECAM KAŻDEMU, KTO CHCE POCZUĆ SIĘ WYJĄTKOWO, KTO CHCE POSŁUCHAĆ... BEATA uzdrowicielskie ręce p. Beaty (1) Korzystam z zabiegów u p. Beaty od roku i jestem bardzo zadowolona.... zadowolona klientka pełen relaks:) (1) cudowny relaks w arcyprzyjemmym wnętrzu :) polecam magiczne ręce Właścicielki... agata Doskonale (1) Doskonała obsługa, świetna atmofera, maksymlne zadowolenie! Piotr S. Jesteśmy zadowolone!!! Rewelacyjne rezultaty (1) Z bogatej oferty Pani Beaty wybrałyśmy BEZINWAZYJNY ZABIEG HIALURONOWY. To... Zachwycone klientki z Gdyni Studio dla mam z małymi dziećmi (1) Mam 6-cio miesięczną raczkującą córeczkę i wizyta w regularnym gabinecie... Monika G. Szczerze polecam! (1) Gabinet Alloa poleciła mi koleżanka, jej opinia sprawiła, że pomimo tego, że... Zosia