Anna J. - ocena (2) Pierwszy raz korzystałam z usług Alloa i na pewno tam wrócę. Super relaks dla... Anna J. Ela - ocena (2) Pani Beata bardzo ciepło podchodzi do klienta. Jest niesamowicie zdolna i wie... Ela Małgorzata P. - opinia (1) Przyjemny wystrój, przyjemny nastrój (muzyka relaksacyjna), bogata oferta i... Małgorzata P.
Barbara - opinia (1) Rewelacyjny masarz.Bardzo profesjonalna obsługa w miłej atmosferze .Ogromna... Barbara Ilona - opinia (1) ogromna wiedza, profesjonalne podejście do klienta, rzetelność, magiczne... Ilona Dorota M. - opinia (1) Cudowne miejsce! Korzystam z usług gabinetu Alloa od kilkunastu lat i uważam,... Dorota M. Kaja - opinia (1) Polecam wszystkie zabiegi w Alloa. P. Beata zawsze dobiera je odpowiednio do... Kaja Monika - opinia (1) Pani Beata to profesjonalistka w każdym calu. Zabiegi profesjonalne i bez... Monika Zuzanna - opinia (1) Jestem stałą klientką pani Beaty - serdecznie polecam jej usługi! Jest... Zuzanna Ewa - opinia (1) Profesjonalne podejście. Pani Beata indywidualnie i z rozwagą podchodzi do... Ewa Kasia - opinia (1) Polecam p. Beatę z całego serca - w pełni profesjonalna obsługa, rewelacyjne... Kasia Patrycja - opinia (1) Kosmetyka naturalna - czyni cuda :-) Do Alloa trafiłam z problemem blizn,... Patrycja Edyta - opinia (1) Jak zawsze sympatycznie, profesjonalnie i relaksacyjnie. Zawsze czuję, że... Edyta Joanna Czech - opinia (1) Bardzo lubię wracać do Studia Alloa. Przyjemne wnętrze, miła atmosfera,... Joanna Czech Irena Ladko - opinia (1) Gorąco polecam. Przyjazna atmosfera, kultura osobista i kojące ręce Pani... Irena Ladko Anna - opinia (1) Wyjątkowe miejsce, super zabiegi , przemiła obsługa, wychodzę zrelaksowana i... Anna Tradycyjnie (1) na wiosnę odwiedzam gabinet Pani Beaty, żeby "nabrać koloru" przed nadejściem... Kaśka Bardzo polecam! (1) Bardzo polecam to miejsce, Pani Beata jest przewspaniałą, ciepłą osobą, a co... Dominika B. Karolina - opinia (1) Profesjonalna i przemiła obsługa! Miałam okazję skorzystać z relaksacyjnego... Karolina Jagoda - opinia (1) Od wejścia gości piękny zapach, Pani niezwykle miła, profesjonalna z... Jagoda