Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Myszka (1) Mój pierwszy tatuaż zrobiłam u Adama, został profesjonalnie zrobiony, teraz... Monika (Myszka) leżeć (1) Robiłam tatuaż u Kaśki ma duży talent a dodatkowo to fantastyczna babka, moja... Magda super (1) robiłam pierwszy tatuaż u Pana Adama szybko fajnie na pewno następne też u... Malwa
Bluebird (1) Rewelacja! Robiłam u Adama swój pierwszy tatuaż i jestem niesamowicie... Aleksandra Znowu (1) Mackowi po raz kolejny wypad pogrzeb,wesele czy inna z jego ściem robiłem u... Klient Szczerze polecam :) (1) Adam to profesjonalista - potrafi doradzić, pomóc przy projekcie, a przy tym... dragonfly. Super ! (1) Bardzo fajna atmosfera, wraz z kolezanka jestesmy bardzo zadowolone z obsługi... Asiulka Pozytywne 3xP (1) Wczoraj robiłam u Adama różyczkę na przedramieniu, i jestem bardzo... Izabella POLECAM!!!! (1) Dzisiaj własnie robiłam sobie pierwszy tatuaż u Adama,jestem bardzo... Paulina Zaskoczona (1) dzisiaj robiłam mój pierwszy tatuaż(na karku),i myślę ze nie ostatni. Stres... M POLECAM ! (1) Dzisiaj robiłam tatuaż w tym studiu u Adama :) Atmosfera cudowna , zapomina... Ona ona ok (1) Bylam 4 raz i znowu sie nie zawiodlam chochlik POLECAM! (1) U Adama robiłam swój pierwszy tatuaż i zapewne nie ostatni ;) bardzo miła... Mała Mega zadowolenie (1) Tatoo robilem u Adama. Niesamowicie skupiony gosc i profesjonalista. Moj... Karol pełen profesjonalizm:) (1) Tattoo robił mi pan Adam: szybko, konkretnie, z wizją, widać, że wie co... Madzia Super! (1) Adam BOMBA!!! Było miło i zabawnie. Doskonały klimat i jakość obsługi.... S. Pierwszy tatuaż (1) Robiłam dziś u Adama mój pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolona :)... billie-jean zawiedziona (2) pomimo wielu pozytywnych komentarzy wyczytanych na stronie, osobiście czuję... Magda Jaetem na TAAAAAAAAAK! :D (1) Mam swojego tygrysa! Świeżutki i cieplutki :) Ekscytacja mi jeszcze nie... Ania Rewelacja (1) Dzisiaj - 12.03.2013r. - zrobiłem swój pierwszy tatuaż - celtyka ok 15cm.... Bartek