Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Powrót po dziewiętnastu latach...... (1) Pierwszy tatuaż robilem sobie na Pomorskiej,tatuażystą byl Maciek.Po... Marek Cuda, cuda, cuda..... (1) Byłam u Adama i jestem zachwycona jego praca! Po prostu rewelacja! Dziękuję... Martuchowata *** WOW*** (1) Piękniejszej róży nie mogłam sobie wymarzyć...UWAGA wizyty u Adama są... BAŚKA
natalie - opinia (1) bardzo fajne studio tatuażu! Miła atomosfera, profesjonalne porady i te... natalie Polecam Adama! (1) Profesjonalna obsługa oraz profesjonalny tatuażysta! Gorąco polecam!! Tatuaż... Gosia zdecydowanie polecam!!!! (1) Macias jest moim Mistrzem !!!! atmosfera w studiu kapitalna,tatuaże robione... maszka Mordka (1) Moja pierwsza wizyta i pierwszy tatuaż i nie ostatnia w tym studiu ,wykonany... Mordka koza - opinia (1) Zrobiłam tam sobie tatuaż, a potem wysłałam tam też dwóch kolegów, jesteśmy... koza "róża" (1) Atmosfera z*******a . Adam i Maciek sa mega nastawieni do klientow jest z... Patrycja "róża" Polecam :) (1) Zdecydowanie polecam Adama jak i Macieja. Każdy z nich czuje się dobrze w... Analicja Chłopaki są zajebiste (1) lubie to klik. Ładnie dziarają. Ruda POLECAM (1) Zdecydowanie polecam!!!czysto, profesjonalna obsługa, która zawsze doradzi,... Anku Miło, ładnie, ale profesjonalizmu brak. (6) Zawiodłam się. Przed przekłuciem pępka zapytałam czy są jakieś... Monika super (1) Uwielbiam Adama ;) świetnie wykonana praca w miłej "z****i**ej" atmosferze... wąż z różą SUUPER (1) Super atmosfera...Moja trzecia dziara wykonanie pierwsza klasa wyszła lepiej... Dziubdzius Super!! (1) SErdecznie polecam!! Mila atmosfera , super wykonanie, Adam pełen... unicornme Karolla - opinia (1) Dziś byłam zrobić swój pierwszy tatuaż (na nadgarsku napis)Wykonywał go... Karolla Karolina - opinia (1) Trafiłam bardzo przypadkiem i nie żałuję. Pierwsza dziarka i pierwsze... Karolina SUPER!! (1) Pierwszy raz robiłęm sobie tatuaż u Adama i jestem naprawde bardzo... Johny POLECAM (1) Bałam się pierwszego tatuażu, ale Adam szybko rozluźnił atmosferę swoimi... adzia