Paula W. - opinia (1) Mogę z czystym sumieniem polecić ten salon. Kontakt z salonem i Panią... Paula W. Polecam!!! (1) Szczerze mogę polecić Alpol, korzystałam dwukrotnie z zakupów i projektu.... Antonina Zadowolona ze współpracy (1) Chcą podziękować za doradztwo i pomoc, piszę swoją opinię. Jak najbardziej... Jola
Polecam (1) Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo. Wszelkie problemy rozwiązywane "od... Ania świetna współpraca (1) Polecam firmę. Pan Paweł - fachowy i bardzo pomocny. Dostawa na czas i... Marcin Zadowolona Klientka (1) Robiłam zakupy w firmie Alpol kilka lat temu, tertaz po zmianie mieszkania... Monika Najgorsze przeżycie konsumenckie (1) Sprzedawca okłamał mnie, że wanna zostanie wniesiona. Monterzy z firmy Isan... Piotr Opinia klienta (1) Bardzo profesjonalna i kompleksowa obsluga,mila atmosfera,realizacja zamowien... Joanna E Posiadaczka pięknej łazienki (2) Jestem bardzo zadowolona.. ze wszystkiego! O nic nie musiałam się martwić.... Katarzyna Dobry asortyment , bardzo słaba obsługa (1) Irracjonalna pomoc Pani projektant, więcej szkodzi niż pomaga!!!! Kompletnie... niezadowolony ALPOL ŁAZIENKI (1) Firma dba o klienta tylko do czasu złożenia zamówienia i wpłaty zaliczki. Od... wiewoj