Jakub - opinia (1) Polecamy współpracę z firmą, doradztwo na wysokim poziomie, działania... Jakub Truck.pl - opinia (2) Bardzo ciekawe i wartościowe konsultacje przeprowadzone w miłej i luźnej... Truck.pl Anna - opinia (1) Witam, uczestniczyłam w szkoleniu SEO w altemedia. zdecydowanie polecam!... Anna
Uczestnik szkolenia Google Ads - opinia (1) Szkolenie pomogło zrozumieć aktualne działanie mechanizmów reklamowych... Uczestnik szkolenia Google Ads Bardzo dobre szkolenie SEO (2) Dobrze pokazane podstawy SEO, które pozwalają poznać temat na tyle by móc... Marta Facebook reklama (1) Rzetelna firma. Dobry kontakt z Panią odpowiedzialną za reklamy. Szybki czas... Maciej Jest OK (1) Od 3 miesięcy korzystam z reklamy płatnej na Facebooku. Po tym czasie widzę... Artur Z. polecam (1) Wybrałem ofertę Alte Media spośród innych 3 trójmiejskich agencji -... Radek Mróz Polecam niezdecydowanym (1) Bardzo rzetelna firma, która wywiązuje się z ustaleń. Korzystam z... Bartłomiej AdWords na poziomie! (1) Dzięki nauce i radom, jakie udzieliła na szkoleniu P. Alicja, nie miałam... Karolina Jedziemy do celu :) (0) Dla mojego salonu samochodowego zdecydowałem się na AdWords, pozycjonowanie i... Krystian (autoryzowany dealer) Pozycje rosną! (1) Rozpoczęłam współpracę jakoś na początku roku i już po próbnej umowie było... Zuzanna B. Profesjonalnie i na wysokim poziomie!! (1) Z Alte Media współpracuję od lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze rzeczowo... Gosia kontakt i współpraca na najwyższym poziomie! (1) Polecam jeżeli potrzebujecie profesjonalnego podejścia do reklamy. Są otwarci... Norbert Polecam (1) To jest już druga firma, która pozycjonuje mój sklep i jestem bardzo... Grzegorz L.