Amazonia

Place zabaw i małpie gaje

Gdynia, Świętojańska 133

Z woźniak - ocena (1) Ja zasadniczo nie pisze opinii ale sytuacja w Amazonii była na tyle przykra... Z woźniak M - ocena (1) Organizacja urodzin dla dzieci na bardzo kiepskim poziomie. Nie polecam. M Redbeetle - ocena (1) Byłam w ten weekend z dwójką maluchów! Super spędzony czas! Bardzo fajne... Redbeetle
Kasia - ocena (1) Nie polecam, chamstwo i syf. Kasia P - opinia (1) Ciasno, ciemno, miejsce dla najmłodszych na górze, przez co niemożliwe jest... P Jacek G. - opinia (1) Miejsce zupełnie nieprzystosowane dla dorosłych. Wąskie przejścia, niskie... Jacek G. Agnieszka - opinia (1) Bardzo czysty i zadbany obiekt. Przemiła obsługa. Dobre zaopatrzenie... Agnieszka Magda - opinia (1) Bezpieczeństwo dzieci nie jest pilnowane, skaczą na trampolinach jak małpy po... Magda Magda - opinia (1) Chodzimy tam już kilka lat, sala zabaw bogato wyposażona. Działa na dzieci w... Magda Ada - opinia (2) Pracują fajne dziewczyny ale niestety prawie wszystkie odchodzą z pracy. Moje... Ada Świetne miejsce! (1) Organizowaliśmy tutaj urodziny dla naszego synka. Obsługa bardzo sympatyczna,... Ola Opinia o Amazonii (1) Jestem pod wieeeelkim wrażeniem personelu, miejsca oraz organizacji imprezy... Ilona Wszystko na plus :-) (1) Urodziny były na najwyższym poziomie naprawdę, mimo wielu obaw po... Autor Urodziny (1) Pragnę podzielić się opinią gdyż sama czasem biorę pod uwagę takie opinie i... Malwa Duża nagana (1) Za dzisiejsze potraktowanie naszego solenizanta należy się nagana :-( od... aza urodziny_porażka (1) Sala zabaw jest super. Salki urodzinowe śliczne. Co z tego, jak obsługa i... rozczarowana mama Obsługa - dramat - sama sala super (1) Sala zabaw bardzo fajna, dzieciaki wybawione - to duży plus jednak obsługa to... Mama Bardzo polecamy! (1) Dziś byliśmy pierwszy raz z 2 letnim synem. Było naprawdę mega super, tyle... Krysia Urodzinki (1) Bardzo ładna sala, może najładniejsza w Trójmieście. Jednak opieka animatorów... Konrad Zgutczyński Urodzinki (1) Świetne podejście do dzieci, super zabawy! Dzieciaki podekscytowane.... mama z Amelką