Amber Side

Catering

Gdańsk, pl. Solidarności 1

Bardzo porządny lokal (1) Byliśmy w niedzielę z rodziną (9 osób z dziećmi),miła obsługa jedzenie... Zadowolony Mało znane miejsce, a ze świetną kuchnią! (1) W Amber Side miałam przyjemność jeść już kilka razy — na bufetach... Kama fajne miejsce na spotkanie towarzyskie (1) w kwietniu 2017 roku zorganizowalem spotkanie ze znajomymi, impreza byla... mezczyzna
Polecam (1) Rozsądne ceny jak za tej klasy potrawy. Nie trzeba u nich pół wypłaty... Marekss Pyszne (1) Przepyszne zupy, spory wybór przekąsek – polecam. Na pewno warto też... Jozef Zatrułem się tam jedzeniem, długo czeka się na wszystko. (1) W kliku zdaniach. Szybko wskazano nam miejsce, jednak potem czekanie na menu,... Radek Polecam (1) Sympatyczne miejsce, polecam. Byłem tutaj pierwszy raz zaraz po zwiedzaniu... lucas33 ECS NIEDZIELNY BUFET RODZINNY DZIECI DO 12 LAT GRATIS! (1) Bufet niedzielny 6 marca 2016. Moja ulubiona kuchnia z FRANCJI. Smacznie,... GDAŃSZCZANKA Polecam (1) Krem z kukurydzy rewelacja! Pozostałe dania dobre :) Obsługa bardzo, bardzo... Ewa jedzenie bardzo dobre jak i wystrój (1) Mo chłopak zabrał mnie tu na Walentynki. Kolacja bardzo dobra, nie było do... ap-ch Pierwszy brunch niedzielny w nowym miejscu (1) Witam i dziekuje zespołowi Amber Side. Dzisiaj byliśmy z rodzina na nowym... Mężczyzna Miało być odjazdowo a wyszło jak zawsze (1) Zupa z borowików okazała się być kremem z borowików, na dodatek była po... Kas Świetne jedzenie takie po którym ma się ochotę powrócić (1) Pierwsza Nasza rodzinna wizyta w tej restauracji i na pewno nie ostatnia.... Anna