Adam Borusewicz - opinia (1) Kurs pierwszej pomocy dla pracowników mojej firmy przeprowadzony bardzo... Adam Borusewicz Agata - opinia (1) Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu duetu ratowniczego, który... Agata Bartek - opinia (1) Profesjonalna i bardzo kulturalna obsługa. Transportowali moją chorą mamę.... Bartek
Patryk - opinia (2) Cofnięto mnie z promu (mając zaświadczenie od szweckiego pracodawcy) z powodu... Patryk MM - opinia (1) Polecam firmę Ambielans. Pan Maciej stanął na wysokości zadania, aby dopełnić... MM Pacjentka - opinia (1) Serdecznie polecam usługi firmy, pełen profesjonalizm oraz podejście do... Pacjentka Profesjonalny transport i miła ekipa (1) Ekipa bardzo kulturalna i niezwykle uprzejma a w dodatku profesjonalna.... Ogrodnik G. Polecam (1) Ma za sobą kilka podobnych kursów i muszę przyznać ze jestem pozytywnie... Grzegorz Ogrodnik Super obsluga (1) Jestem bardzo zadowolona z transportu medycznego Ambielans. Dobry kontakt,... Justyna Transport z domu do szpitala (1) Wysoka jakość wykonania usługi. Transport z domu do szpitala komfortowy,... Paweł Transport za granicę: szybko, sprawnie i profesjonalnie (1) Pisze z perspektywy osoby oczekującej na transportowanego pacjenta. Trasa... Ewa-Anna Wreszcie obsługa na wysokim poziomie. (1) Po ponad 9 godzinach oczekiwania na karetkę z firmy która obsługuje szpital w... Alina Uczciwie polecam -Fantastyczni Ludzie (1) Profesjonalna obsługa, szacunek do człowieka, punktualność, prawdziwe... Aldona Punktualnie i profesjonalnie. (1) Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w transporcie córki po wypadku. Wszystko... Renata