Ambit

Szkoły językowe

Gdynia, Gniewska 21

Agnieszka - opinia (1) Polecam szkole językową ambit!Syn uwielbia zajęcia z Panią Oliwią Agnieszka Sylwia - opinia (1) Super lektor! Pierwszy raz tak regularnie podeszłam do nauki (kwestia także... Sylwia Szymon - opinia (1) Dziecko bardzo zadowolone z nauki j.angielskiego. Lektorka ma bardzo dobry... Szymon
Ola - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, uczęszczam na zajęcia grupowe i nigdy nie... Ola Ada - opinia (1) Z usług szkoły korzystam od niedawna. W czasie lockdownu chciałam popracować... Ada Piotr - opinia (1) Korzystna oferta cenowa kursów, lektorzy przygotowani do prowadzenia zajęć.... Piotr Tomek - opinia (1) Potrzebowałem zajęć "do pogadania" w celu podtrzymania języka. Kurs fajny,... Tomek Ania - opinia (1) Gorąco polecam, świetni lektorzy i zawsze miła atmosfera podczas zajęć Ania Polecam - opinia (1) Moim zdaniem, jeśli ktoś chce przełamać barierę językową, to jest to idealne... Polecam POLECAM!!! (1) Serdecznie polecam oddział na Chyloni. Współpraca z biurem przebiegała bez... xyz